Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék a csuklómra pici...

Szeretnék a csuklómra pici tetkót, de anyám vallásos, és nem engedi. Teendőm?

Figyelt kérdés

17l vagyok, februárkörürre tervezem a tetkót (akkor leszek 18, és talán még 'szülinapi ajándékként' kockáztatnám meg, de ha ellenzi, akkor zsebpénzből csináltatnám meg).

Mivel vallásos, mondta, hogy benne van a Bibliában, hogy bűn, stb, stb (nem ellenzem a vallást, de miért ne tetováltathatnék magamra valamit?)


2011. júl. 14. 10:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
63%
a te tested és ha zsebpénzből csináltatod,akkor anyukádnak semmi köze hozzá,vallásos,neki nincs is,de ne szóljon bele a dolgodba
2011. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%

Ha 18 leszel, azt csinálsz, amit akarsz.


Bár én nem csinálnék a helyedben, ami 18 évesen vagány és szexi a strandon, az 10 évvel később vérciki egy munkavacsorán.

2011. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%

Már volt tetkó, mikor a Biblia íródott?Hm, érdekes.Csináltass piercinget, azt biztos nem említik a Bibliában ;)

Na jó, csak vicc volt :D

2011. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 skarma ***** válasza:
100%

A tetkó drága, fájdalmas és életed végégig szól.

Nem szeretnél inkább hennával próbálkozni?

2011. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

előttem szólónak igaza van!

Nem éri meg a tetkó,,am ha minden áron csináltatni akarsz a válladra,ott később sem ciki és szép is.

2011. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vallásosság és a tetoválás nem ütközik. Én például keresztet szeretnék majd csináltatni.
2011. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Volt piercingem is, de anyám belemagyarázta abba is a vallást.

Amúgy... Olyan tetkót 'néztem ki', aminek számomra jelentése van, szóval nem ilyen 'divattetkóra' kell gondolni, mint a csillag, pókháló, stb.

2011. júl. 14. 11:11
 8/34 hollófernyiges ***** válasza:
Másodiknak igaza van, csuklón levő tetoválást nehezebb eltakarni, arra is gondolj amikor majd állásinterjúra kell menned vagy a portfóliódat kell eladnod.
2011. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Csuklóm belső részére... Ha felveszek egy órát, vagy karkötőt, csak eltakarja, nem?
2011. júl. 14. 11:12
 10/34 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el a tetkót, vannak nagyon szépek is. :) Viszont életben nem csináltatnék magamra. Elég hülyén festenék a bíróságon pl: egy csillaggal (ez a kedvenc motívumom) a csuklómon.

Teljesen igaza van az előttem íróknak, jól gondold meg, mert ami most szép és sexy 50 évesen ciki lesz. Barátnőmnek a csípőjére rá van varrva, hogy Playgirl... Na ezt el tudod képzelni egy 60 éves nénin??? Ráadásul nem kicsi...

Én is inkább piercing párti vagyok, mert ha olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol a tetkó (bármilyen kicsi is) kizáró ok, nagyon rosszul fog esni, hogy emiatt utasítanak el. És sajnos erre van példa.

2011. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!