Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ilyen kis riban*októl...

Komolyan ilyen kis riban*októl kell majd féltenem a férjem?

Figyelt kérdés

Pár napja írtam egy lánynak,hogy legyen óvatos az állítólagos barátjával,ugyanis házas ember.

Ezt írta vissza:

"oké rendben...nézd meg az állítólagos jegyesét...kitörölte az ismerősei közül! :D!

Nyugi nálam jó lapok vannak:)Ma mondtam neki h felejtsen el,aztán végül addig könyörgött h meg akarja magyaráázni,mert szeret, én nem olyan vagyok mint a többi!Hogy holnap jön hozzám!:) Majd holnap kiderül:) Előtte olyan pasival voltam aki házas volt...ott is sikerült nekem elhoznom a trófeát...válás..ez az amaz:)Okos lány vagyok..:)"

Na,amit én válaszoltam hirtelen haragomban:

"És te erre vagy büszke?Helyedben elásnám magam..Ilyen ribancoktól kell majd féltenem a férjem,mint amilyen te is vagy.Tényleg ennyire leszarod,hogy mit érezhetett a felesége?!

Tudod mit?

Hagyd magad hülyének nézetni,megérdemled.Jó kis páros lesztek ti A*uval,úgyis annyira összeilletek :)"

Aztán letiltottam.

Ismerem a srácot,el van jegyezve,együtt van a feleségével már 10 éve.Csak tűri neki a lány,amit csinál,mert szegény feje nem tudott mit csinálni,hát belenyugodott.Ráadásul ez a kis csaj kb 15 éves.

Annyi rosszat látok,nem egy ilyen kapcsolatról tudok.A környezetemben is mindenki szinte csalja egymást.Nem tudok elképzelni olyan jövőt magamnak,ami párkapcsolati téren rendben lenne.

Úgy érzem,akármennyire is majd próbál bizonyítani a férjem,nem fogok tudni bízni benne az ilyen tapasztalataim miatt.

Nyugtassatok meg kérlek :(


2011. júl. 13. 12:34
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Semmi rosszindulat nem volt bennem,mikor megírtam neki a levelet.Egyszerűen csak figyelmeztetni szerettem volna,hogy megóvjam a pofára eséstől.De hát látom őt ez nem érdekli.Felesleges volt és igen,sokan úgy se hallgatnának rám,mert a szerelem vak..

Emiatt nem csalhatott meg az exem,mert akkor még nem zavart ennyire ez a dolog.Persze tudta,hogy nem elítélem az ilyet,de mások életébe ilyen módon nem avatkoztam még bele.Ez volt az első,mert megelégeltem,ahogy láttam szegény lányt,hogy mennyire beleéli magát a helyzetbe.

Nem unalomból csináltam,csak egyszerűen irritálnak az ilyen emberek.

Ha én okoskodok,akkor te mit csinálsz,kedves kommentelő?

2011. júl. 13. 13:40
 32/39 anonim ***** válasza:
40%

nem értem miért oltogatják sokan a kérdezőt, csupán mert felháborítja a tinik nyomulása.

most hogy őt csalták, vagy nem, az mellékes sztem.


ettől még nem avatkozik bele mások életébe, tekintve hogy a tini meg sem hallja őt.

csak nem bírt felette elmenni.

ennyi.

2011. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
59%

Tinik nyomulása????

Nem csak a tinik nyomulnak. Hanem alapvetően vannak ilyen emberek. De ezeknek ellen lehet állni valaki,ha akar.

Én úgy imádom, amikor a pasi félrekefél és a nagyon okos asszonyka egyből a szeretőnek akar neki menni. Nekem eszembe sem jutna. A férjemet kapnám elő!

Ő a házas, neki kell észnél lenni. Aki mást mond, csak a férje csalfa seggét védi, és magának hazudik!

Kérdező! Te ilyenek miatt nem fogsz tudni bízni a férjedben?? Mert a szomszéd Józskapista is félrement?? Akkor ne is menj férjhez. A bizalom nem egy séma. Hogy ha a szomszédban sem bízhat a férje,akkor én sem az enyémben. Ha így állsz hozzá, akkor nem sokáig marad meg senki melletted!

2011. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, hogy nagyon visszakanyarodok, de ha valaki el van jegyezve, akkor koránt sem feleség még. Az, hogy a férfi kimondta, hogy el akarja venni a nőt, a nő meg ezt örömmel fogadta, még nem jelenti, hogy házasok... szerintem nagyon messze van a kettő egymástól.


Amúgy abban igazuk van a többieknek, hogy nagy megkeseredésről tanúskodik, ha az ilyen szomszédhaverjánakahaverja férfiak miatt vagy te mindenkivel bizalmatlan, és szomorú, és emiatt leszel netán magányos életed végéig (persze, ne így legyen).


Azt, hogy mit csinálsz, az engem nem háborított fel ennyire. De az is biztos, hogy én max a nagyon közeli szeretteimet figyelmeztetném, a többi messzebbi ismerős pont nem érdekel, mert nem akarok feleslegesen idegeskedni.


Csaltak már meg engem is úgy, hogy d#gtunk, mint a nyulak, és érzelmileg is odatettem magam, tehát fogalmam sincs, hogy miért, és bosszant is pont emiatt, de most mégis egy olyan Férfihoz sodort az élet, akiben mindent megtaláltam, amire nekem szükségem van, és meg tudom adni, ami Neki kell, így már csak némi keserű mosollyal nézek vissza a régi balfékekre...


Továbbra is tartom, hogy 3 ember kell egy félrekféléshez, és nem feltétlen tudatos tett kell legyen az, amit netán nem teszel meg, vagy talán túl sokat.. De általánosítani nem szabad. Sejtem neked sem esne jól, ha azért elítélnének, mert pl vörös a hajad, vagy mert kiskorodban autókkal játszottál, nem babákkal, stb. :)

2011. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
40%
OFF: Alice, amúgy velem is volt már olyan, amit írtál.. :D (Mondjuk azon a mai napig csak röhögök, mert a srác méretbeli hiányosságai miatt kereste a szexualitásnak azt a formáját, mert abban került olyan helyre, ahol számított is valamit.. :D - remélem érthető)
2011. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg igenis jó, hogy foglalkozunk más ügyleteivel. Ha az anyja nem, hát legalább az ismerősei, a közvélemény nevelje meg az ilyen nőket/ férfiakat!

A szerelem elmúlik, naivság olyasmit képzelni, hogy a férjem /feleségem mindig szerelmes lesz belém, soha nem csalna meg. Az ilyen nagyon ritka! De emiatt ne hagyja cserben a családját senki, persze, hogy könnyebb, szebb az új partnerrel moziba menni, mint kakis pelenkát cserélni, ügyeletre futni, füvet nyírni! Csakhogy ez nem helyes, nagy szemétség, mégis lassan elfogadottá válik. Ha én ilyet hallok, megmondom a véleményem, és mondja meg mindenki, nem kell struccpolitikázni.

2011. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy valakinek bele tudjanak piszkítani az életébe KETTŐ EMBER KELL.

Ha a (leendő) férjednél az a szint, hogy bárkivel szóba áll, az bizony őt IS minősíti.

Egy kapcsolat két ember közös akaratára, elhatározására épül, - innentől kezdve nincs mentsége a férjednek, amennyiben nem a megfelelő módon viselkedik.

43/F

2011. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

félreértelmeztem mindent,mostmár átlátom.


Annak a lánynak akartál jót,akit később ribancnak nevezel mert nem hallgat rád.


ez nagyon gáz már ne is haragudj.

2011. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Fúúú....minden ilyennek kerezstbe akarsz tenni...?!Foglalkozz a saját családoddal.....Te olyan minden lében kanál lehetsz.....Zajlik " a szomszédban" az élet...lehet csámcsogni rajta...fújjjj!!!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!