Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ilyen kis riban*októl...

Komolyan ilyen kis riban*októl kell majd féltenem a férjem?

Figyelt kérdés

Pár napja írtam egy lánynak,hogy legyen óvatos az állítólagos barátjával,ugyanis házas ember.

Ezt írta vissza:

"oké rendben...nézd meg az állítólagos jegyesét...kitörölte az ismerősei közül! :D!

Nyugi nálam jó lapok vannak:)Ma mondtam neki h felejtsen el,aztán végül addig könyörgött h meg akarja magyaráázni,mert szeret, én nem olyan vagyok mint a többi!Hogy holnap jön hozzám!:) Majd holnap kiderül:) Előtte olyan pasival voltam aki házas volt...ott is sikerült nekem elhoznom a trófeát...válás..ez az amaz:)Okos lány vagyok..:)"

Na,amit én válaszoltam hirtelen haragomban:

"És te erre vagy büszke?Helyedben elásnám magam..Ilyen ribancoktól kell majd féltenem a férjem,mint amilyen te is vagy.Tényleg ennyire leszarod,hogy mit érezhetett a felesége?!

Tudod mit?

Hagyd magad hülyének nézetni,megérdemled.Jó kis páros lesztek ti A*uval,úgyis annyira összeilletek :)"

Aztán letiltottam.

Ismerem a srácot,el van jegyezve,együtt van a feleségével már 10 éve.Csak tűri neki a lány,amit csinál,mert szegény feje nem tudott mit csinálni,hát belenyugodott.Ráadásul ez a kis csaj kb 15 éves.

Annyi rosszat látok,nem egy ilyen kapcsolatról tudok.A környezetemben is mindenki szinte csalja egymást.Nem tudok elképzelni olyan jövőt magamnak,ami párkapcsolati téren rendben lenne.

Úgy érzem,akármennyire is majd próbál bizonyítani a férjem,nem fogok tudni bízni benne az ilyen tapasztalataim miatt.

Nyugtassatok meg kérlek :(


2011. júl. 13. 12:34
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
67%

annyiban jó, ha lehet ilyet mondani.. hogy vannak ilyen ribik, mert legalább megtudja az ember kivel is van együtt...

aki hajlamos ilyen kislányokat, vagy hasonlóakat bevállalni párkapcsolatban, tegye meg, hogy ne 10éveket kelljen lehúzni velük, minél hamarabb kiderüljön és ne vigye el a fiatalságát a nőnek!

2011. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
67%
szóval nem egészen a kisriban*ok hibája egy félrelépés...
2011. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem direkt bosszant a kiscsaj:)Legyál te az okosabb.


Amugy érdekes de én sosem féltettem a férjem a kislányoktól,nekik sincs több esélyük a páromnál mint akárki másnak.

2011. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
89%

Megnyugtatlak! Ha úgy érzed, hogy neked az a "dolgod", hogy ilyen módon beleavatkozz más családok életébe, hogy a te "dolgod" rendet tenni, bosszút állni, stb. akkor tedd azt!

De tudnod kell: amikor ennek híre megy az ismerőseid körében, azok nagy része el fog fordulni tőled, nem azért, mert a megcsaló oldalán állnak, hanem azért a véleményükért, amit itt fent is olvashattál többektől.


És ezt meg fogja tudni a férjed is, és előfordulhat, hogy ezt viszont az ő gyomra "nem veszi be", és esetleg úgy érzi, hogy nagyon félreismert téged, nem az vagy, akinek hitt. Talán ez lesz az a pont, amikor úgy dönt, hogy nem akar veled együttélni tovább.

Az "igazságosztó" szerepe nem könnyű, sok mindenen fogsz keresztülmenni, ha ezt az utat választod, ezért én a helyedben alaposan meggondolnám. Azt hiszem inkább ráhagynám a családokra, a megcsalt feleségre, mit tesz,

vagy mit nem tesz, ha a férje megcsalja.

2011. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Nincs barátom,férjem végképp.Nem is lesz talán soha.Az előző barátom megcsalt,tehát nem csak úgy beszélek a semmiből,hanem ezt tapasztalattal mondom.

Természetesen ketten vannak benne,a kis lotyó és a férfi.De egyiknek sem lenne kötelező tényleg részt venni a játékban..

Szinte már csak ilyen kapcsolatokat látok és teljesen elveszik a maradék hitemet is.Szomorú.

Lehet,hogy nem kellene ilyen pesszimistának lennem,nem tudom...

2011. júl. 13. 12:56
 16/39 anonim ***** válasza:
59%
nem minden férfi ilyen, nyugodj meg a te férjed nem fog ilyet csinálni.
2011. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
72%

Elég naiv vagy ha azt hiszed ezzel elérsz valamit,az hogy te boldogtalan vagy az a te bajod,megcsaltak?igy jártál..azért nem kellene más magánéletébe vájkálnod,egyszerün azért mert az magánélet!


Törödj inkább magaddal ne mással.


érts meg végre hogy egy megcsaláshoz minimum 2ember kell,a kis lotyo ahogy te hivod hiába kapálozna ha a férfinek nem kell.

2011. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Meg csaltak igen és nem azért,mert nem adtam meg mindent.Szó szerint mindent megadtam neki az ágyban és érzelmi téren is.Néhány ember egyszerűen csak ilyen.

És igen is jobban érzem magam,hogy sok lányt,esetleg férfit megóvok feleslegesen eltöltött időktől ilyen csajokkal vagy pasikkal.

Én is örültem volna annak idején,ha valaki szól,hogy a párom nem éppen az,akinek ismerem.Nem töltöttem volna vele egy évet.

2011. júl. 13. 13:07
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Azért ilyen esetekben nemcsak a harmadik fél a felelős... akit táncba lehet vinni, azt előbb-utóbb viszik is, és nem feltétlen a kis tinip.csák, akik direkt mennek rá házas emberekre...

ha a férjed megbízható, akkor mehet rá 20 ilyen csaj is, nem fog megcsalni. Ha meg nem megbízható, akkor a fene vitte az egészet...

2011. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
79%

Hát ha így okoskodnál, biztos én is valami hasonlóan idegesítőt válaszolnék vissza, függetlenül attól, hogy mi az igazság. Nincs neked jobb dolgod? Különben elég furcsa dolgokat írogatsz itt is össze, hogy házas, utána meg csak el van jegyezve de közben felesége van.


Amúgy ha ennyire élvezed a szenvedést, hogy neked nem tud bizonyítani a férjed, meg másoknak is az ilyen esetein csámcsogsz, akkor szerintem vágysz is ezekre a dolgokra, csak azért, hogy igazad legyen és sajnálhasd magad.

2011. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!