Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ilyen kis riban*októl...

Komolyan ilyen kis riban*októl kell majd féltenem a férjem?

Figyelt kérdés

Pár napja írtam egy lánynak,hogy legyen óvatos az állítólagos barátjával,ugyanis házas ember.

Ezt írta vissza:

"oké rendben...nézd meg az állítólagos jegyesét...kitörölte az ismerősei közül! :D!

Nyugi nálam jó lapok vannak:)Ma mondtam neki h felejtsen el,aztán végül addig könyörgött h meg akarja magyaráázni,mert szeret, én nem olyan vagyok mint a többi!Hogy holnap jön hozzám!:) Majd holnap kiderül:) Előtte olyan pasival voltam aki házas volt...ott is sikerült nekem elhoznom a trófeát...válás..ez az amaz:)Okos lány vagyok..:)"

Na,amit én válaszoltam hirtelen haragomban:

"És te erre vagy büszke?Helyedben elásnám magam..Ilyen ribancoktól kell majd féltenem a férjem,mint amilyen te is vagy.Tényleg ennyire leszarod,hogy mit érezhetett a felesége?!

Tudod mit?

Hagyd magad hülyének nézetni,megérdemled.Jó kis páros lesztek ti A*uval,úgyis annyira összeilletek :)"

Aztán letiltottam.

Ismerem a srácot,el van jegyezve,együtt van a feleségével már 10 éve.Csak tűri neki a lány,amit csinál,mert szegény feje nem tudott mit csinálni,hát belenyugodott.Ráadásul ez a kis csaj kb 15 éves.

Annyi rosszat látok,nem egy ilyen kapcsolatról tudok.A környezetemben is mindenki szinte csalja egymást.Nem tudok elképzelni olyan jövőt magamnak,ami párkapcsolati téren rendben lenne.

Úgy érzem,akármennyire is majd próbál bizonyítani a férjem,nem fogok tudni bízni benne az ilyen tapasztalataim miatt.

Nyugtassatok meg kérlek :(


2011. júl. 13. 12:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
47%

Minek foglalkozol más magánéletével? Tartsd rendben a sajátod, foglalkozz a férjeddel, és nem fog eszébe jutni, hogy ilyen ribancokkal keverjen.

Attól függetlenül, hogy neked van igazad, nagyon nem szimpatikus, hogy ennyire beleásod magad más életébe, és kivetíted a sajátodra.

2011. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%

A férjedet nem kell féltened. Ha meg van benne a hajlam, hogy megcsaljon, akkor annyira mindegy, hogy egy ilyen lánnyal teszi, vagy a titkárnőjével, netán a szomszéd nénivel.


Én is elítélem, aki nős férfival kezd, de a nős férfit a legjobban. Nyilván egy lány sem fogja megerőszakolni a férjedet, ha meg ő megy bele önként és dalolva, akkor megintcsak inkább nála kéne rendet tenni, mint másokat rib@ncozni.

2011. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
68%

Az elsővel meg egyetértek, ne avatkozz bele más életébe. Nem a te dolgod.


Második voltam

2011. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
75%
Az tuti, hogy ebben ketten vannak benne, tehát ehhez egy olyan férfi is kell. Ha normális pasit találsz, egy 15 éves rüfke nem fog gondot okozni, az biztos. És ha a kapcsolatotok is olyan lesz, hogy meglesz minden benne. De egyébként az, hogy 15 évesen ilyenekre van pofája, az szánalomra méltó.
2011. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Én ezzel tisztában vagyok,hogy nem az én magánügyem,de mostantól megfogadtam,hogy ott fogok közbe tenni az ilyen szemeteknek,ahol csak tudok.

Nagyon rosszul érint az ilyen,láttam,hogy édesanyám is mit élt át.

Úgyhogy légyszíves erről ne okítsatok ki,hogy nem az én magánügyem,tisztában vagyok vele.

2011. júl. 13. 12:39
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyx viszonyhoz 2 ember kell... Ha nomális lesz a férjed, akkor téged fog szeretni és nem akar félre lépni... Ha meg ez megtörténik akkor nem CSAK a kis k.urvák a hibásak. És nagyon sok esetben hallom azt hogy szeretik a feleségüket a férfiak, csak a nő szex terén kicsit prűd, nem akar uj dolgokat kipróbálni, nem akar sokszor szexelni stb. Ezek mind arra késztetik a férjeket/párokat hogy máshol keressék a boldogságot 1-2 órára. Legyél te a legkölönlegesebb a férjednek és nem lesz gond. :)
2011. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem meg hárman vannak benne.. a feleség, a férj és a szerető.. Persze vannak kivételek, de az esetek nagy részében mind a három tényezőt figyelembe kell venni.

Ha a feleség mindent megtesz a férje boldogságáért, ahogy a férj is megteszi ugyanezt a nőért, akkor oda nem tud betörni mindenféle tüzes kislány, sem férfi...

(Szándékosan mondom mindkét nem részéről a dolgot, mert Te csak a férfiakat emeled ki, holott több nő is van, aki szintén félremegy, és az is legalább olyan gusztustalan.)

28N

2011. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek az első válaszolóval. Abban igazad van, hogy nem jó ez így, de nem kéne beleártanod magad. Neked is sokkal jobb ha mások életén nem idegeskedsz, elég neked a sajátodon izgulni. Ha inkább a férjeddel foglalkozol mint mások magánéletével akkor mindjárt sokkal kisebb az esélye hogy megcsaljon. Ehhez persze kell egy megfelelő hozzád illő partner, de ha ez megvan, akkor sem lehet ölbe tett kézzel ülni, egy kapcsolatért mindkét félnek folyamatosan tenni kell. Ezért megy tönkre sok addig teljesen jó kapcsolat a házasság után, mert mindkét fél megnyugodva hátradől, hogy na kész, sínen vagyunk és többé nem tesznek annyit a kapcsolatukért.
2011. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
40%
Mindenki magánügye, h kit csal meg, hagy ott, és kivel kever. Ha neked megromlik a kapcsolatod a férjeddel, és már a válást tervezitek, csak erről nem közöltök "facebook-bejegyzést", hogy olyan mások életében vájkálók is tudjanak róla, mint te, és kapod az osztást távoli ismerősöktől, hogy mit képzelsz magadról, hogy kavarsz a Józsival, akkor is normálisnak fogod tartani a mostani viselkedésed?
2011. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
91%

Jó, akkor éld úgy az életed, hogy próbálsz ezeknek a lányoknak keresztbe tenni, de majd rájössz, hogy ők ezt észre sem veszik, te meg forrsz a dühtől és féltékenységtől...megéri?


Inkább a férjedre fordítsd a rosszmájúskodással töltött idődet, mert így te magad viszed abba az irányba a kapcsolatotokat, amitől annyira félsz.

2011. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!