Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ilyen kis riban*októl...

Komolyan ilyen kis riban*októl kell majd féltenem a férjem?

Figyelt kérdés

Pár napja írtam egy lánynak,hogy legyen óvatos az állítólagos barátjával,ugyanis házas ember.

Ezt írta vissza:

"oké rendben...nézd meg az állítólagos jegyesét...kitörölte az ismerősei közül! :D!

Nyugi nálam jó lapok vannak:)Ma mondtam neki h felejtsen el,aztán végül addig könyörgött h meg akarja magyaráázni,mert szeret, én nem olyan vagyok mint a többi!Hogy holnap jön hozzám!:) Majd holnap kiderül:) Előtte olyan pasival voltam aki házas volt...ott is sikerült nekem elhoznom a trófeát...válás..ez az amaz:)Okos lány vagyok..:)"

Na,amit én válaszoltam hirtelen haragomban:

"És te erre vagy büszke?Helyedben elásnám magam..Ilyen ribancoktól kell majd féltenem a férjem,mint amilyen te is vagy.Tényleg ennyire leszarod,hogy mit érezhetett a felesége?!

Tudod mit?

Hagyd magad hülyének nézetni,megérdemled.Jó kis páros lesztek ti A*uval,úgyis annyira összeilletek :)"

Aztán letiltottam.

Ismerem a srácot,el van jegyezve,együtt van a feleségével már 10 éve.Csak tűri neki a lány,amit csinál,mert szegény feje nem tudott mit csinálni,hát belenyugodott.Ráadásul ez a kis csaj kb 15 éves.

Annyi rosszat látok,nem egy ilyen kapcsolatról tudok.A környezetemben is mindenki szinte csalja egymást.Nem tudok elképzelni olyan jövőt magamnak,ami párkapcsolati téren rendben lenne.

Úgy érzem,akármennyire is majd próbál bizonyítani a férjem,nem fogok tudni bízni benne az ilyen tapasztalataim miatt.

Nyugtassatok meg kérlek :(


2011. júl. 13. 12:34
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

NINCS FÉRJEM.Ha el van jegyezve,valamilyen szinten már a felesége is.Legalábbis itthon mi már inkább hívjuk feleségnek,mint jegyesnek,mert nem sok választja el attól,hogy a következő szintre lépjen.

De látom jól esik mindenbe belekötni :)

A levélben nem okoskodtam egyáltalán,csak közöltem vele a tényeket.

2011. júl. 13. 13:13
 22/39 anonim ***** válasza:
0%
Hát figyelj, a lényeg tehát az, hogy megkeseredtél, mert megcsaltak és az a legjobb szórakozásod, hogy mások magánéletében vájkálsz, amit teljesen normálisnak is tartasz. Te lehet, hogy nem véletlen csaltak meg, nem? Lehet van valami baj veled, nem?
2011. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Ahogy mondtam már előbb is,az exemnek megadtam mindent,mind szexuális,mind érzelmi téren.Oka nem volt arra,hogy meg csaljon.Értsétek már meg,hogy nem csak akkor esik pofára az ember,ha valamit nem tud megadni a párjának.Vannak emberek,akik nem képesek egy ember mellett lekötni magukat,szeretnek vadászni.

Szóval az,ha valakit megcsalnak,nem csak a megcsalt fél hibájából történhet.Szerintem.

2011. júl. 13. 13:21
 24/39 anonim ***** válasza:
67%

"Vannak emberek,akik nem képesek egy ember mellett lekötni magukat,szeretnek vadászni. "


Megválaszoltad magadnak. Ennyi. Attól, hogy te rosszmájúskodsz, és mások idegeire mész az okoskodásaiddal, és úgy viselkedsz, mint egy 80 éves pletykafészek, még nem fogod az ilyen embert megváltoztatni, mert NEM IS KELL. Azt csinál, amit akar, az ő élete.

Mellesleg meg az, h megadtál mindent érzelmi és szexuális téren, nem jelenti azt, h össze is passzoltatok. Lehet, h az ilyen fura dolgaidból is elege lehetett, mert hogy a viselkedése nem teljesen helyén való annak, aki ezt normálisnak tartja, az is biztos.

Próbálj meg egy kicsit kevesebbet törődni mások életével, és egy kicsit többet a sajátoddal, és talán nem leszel 60 évesen egyedül a macskáddal.

2011. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
88%
engem pl. azért csaltak meg anno, mert nem engedtem análisan...szóval, igen, volt oka, mindig van, csak hát nem mindegy, mi
2011. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
59%

Nézzük a konkrét esetet amit irtál.Most miért jó az neked hogy beszólsz egy lánynak?Mi volt ezzel a cél?Le akartad állitani a csajt vagy mi?

Nem cikizésből kérdezem,komolyan,hátha megértem a gondolkozásmododat,mostmár érdekel.

2011. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem te szimplán irigy vagy arra a lányra a párkapcsolata miatt...
2011. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
51%
OFF: Alice, egy ideje szinkronban válaszolgatunk a kérdésekre, de egyre jobban bírom a humorod:)
2011. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
OFF: azt hiszem te vagy egyetlen:-D
2011. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
51%
OFF: :D egyedülálló humorérzékem volt mindig is.
2011. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!