Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is maradi? Engem...

Szerintetek is maradi? Engem nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
Anyum élettársa még csak 50 éves de nagyon maradi,azt mondja,hogy a nyári szünetben nem kéne a barátnőimmel szórkoznom,hanem otthon segíteni.mindig kibeszél engem az anyunak a hátam mögött,ha elmegyek valahová.Zavarja őt,ha én vagy a bátyám elmegyünk valahova.Hétvégén anyuval bementünk fürödni a medencébe,ezt is rossz szemmel nézte.
2011. júl. 13. 10:39
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
keveritek itt a szezont a fa(s)zonnal
2011. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ki akar közösiteni, téged is és az anyudat is. Diktàlni akar nektek és uralkodni rajtatok.

Nekem a nõvérem van igy, hogy az élettàrsa sehova nem engedi. Ha fodràszhoz megy, még ott is megvàrja. Egy percre nem mehet el, még velem sem sétàlni.

Ja és az öltözéket is az élettàrsa vàlasztja ki.

Betegesen féltékeny és kibirhatatlan.

2011. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
83%

igen pénzbe kerül minden a mai világban, de attól függetlenül egy fiatal lánynak is szüksége van néha a kikapcsolódásra a szórakozásra.

Minek szül az ilyen gyereket aki ennyit nem tud megengedni a gyerekének. Nem tíz ezreket kell elkölteni hanem csak egy pár ezer forintot.


A szüleim nem adtak soha pénzt semmire, így a fiatalságomat otthon töltöttem, még a barátaim mentek strandra, pizzázni,moziba,fagyizni, falu napra, én addig otthon ülhettem. Mindig az volt, mert nincs pénzünk ilyenekre, de a cigire mindig volt.

Volt mikor nyáron tudtam munkát vállalni és akkor pedig azt mondták, hogy el ne merd költeni a pénzed, mert abból fogod megvenni az iskola kezdésre a cuccaidat.

Hát f.sza volt a fiatalságom.



Jah és ha már megszült anyum akkor igen is kötelessége eltartani addig amíg iskolába járok, és ne várjon érte cserébe semmit, mert nem én kértem, hogy megszülethessek.



Úgyhogy aki azt mondja, hogy amíg a szülei tartják el addig köteles segíteni nekik és szót fogadni az nagyon is hogy téved.

2011. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

A vérségi kötelék nem minden. Most ha valaki felneveli a nevelt gyerekét, a gyereknek igenis hallgatni kell a nevelőszülejére. Ha a nevelőszülő tart el, nevel, foglalkozik vele akkor tartsa be a gyerek a szabályokat.


Kérdésedre válaszolva: nőlj fel végre, költözz el, vagy mond meg neki hogy elég nagy vagy, és eltudod dönteni hogy neked mi jó és mi nem. Szerintem nem érti meg a nevelőapád ezt... de ne hagyd hogy pórázon tartson.

2011. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy 20 éves vagy?Nem tudom nagyon fiatalos az iràsod.Ne hagyd, hogy a nevelõapàd póràzon tartson.Hiszen nem nagy dolog, ahova szeretnél menni.
2011. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2011. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Szarj bele, semmi köze hozzá, hogy mit csinálsz, felnőtt ember vagy. Ha szájal, akkor menj arrébb, csukd be az ajtót, stb. Visszabeszélni nem érdemes, mert az ilyennek falra hányt borsó.
2011. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
20 éves vagy, vagy megszokod vagy elköltözöl. Illetve beszélhetsz anyuddal..vagy esetleg vele. Ez még nem fordult meg a fejedben?
2011. júl. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
próbálj meg egy kis kompromisszumot kötni... délelőtt segíts anyukádnak, ha ketten csináljátok, 2-3 órás elfoglaltság, ha mindig minden folyamatosan rendben van, akkor még kevesebb :) anyud főz, te addig kiteregetsz, vagy felsöpörsz, pár perces munkák, nem tart sokáig, és akkor anyud is tud pihenni, nevelő apád sem szólhat, délután te is el tudsz menni szórakozni. ha meg ezek után is szólna, hát .... csinálja ő
2011. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!