Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is maradi? Engem...

Szerintetek is maradi? Engem nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
Anyum élettársa még csak 50 éves de nagyon maradi,azt mondja,hogy a nyári szünetben nem kéne a barátnőimmel szórkoznom,hanem otthon segíteni.mindig kibeszél engem az anyunak a hátam mögött,ha elmegyek valahová.Zavarja őt,ha én vagy a bátyám elmegyünk valahova.Hétvégén anyuval bementünk fürödni a medencébe,ezt is rossz szemmel nézte.
2011. júl. 13. 10:39
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
utolsónak:nagyon sajnálom a kissrácot
2011. júl. 13. 10:52
 22/39 A kérdező kommentje:
mióta anyuék együtt vannak,azóta anya se tud kimozdulni sehova
2011. júl. 13. 10:54
 23/39 anonim ***** válasza:

Ő tart el téged? (ha igen halgatnod kell rá, és ha nem tetszik költözz el)


Pénzt szokott neked adni? (ha igen halgatnod kell rá, és ha nem tetszik költözz el)


Ha már 20 éves vagy akkor dolgozol valamit? ( ha nem dolgozol akkor menj dolgozni és olyankor nem szolhat bele az életetbe.)

2011. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
nem ő tart el,diákmunkát vállaltam augusztustól
2011. júl. 13. 10:58
 25/39 anonim ***** válasza:

tényleg gáz, h 50 évesen ennyire be van szűkülve a nevelőapád.

nekem anyum lassan 50 éves, én 23, és sosem mondott ilyet. a barátja már 66 éves, és ő sem. nem szól bele a dolgaimba, igaz nem is tart el, de nincs is rá szükségem.


tojd le a fickót, anyudra hallgass, ő az, akinek elszámolással tartozol, nem a nevelőapádnak.

2011. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
43%
Augusztusig még sok van, tehát szüleid tartanak el. Ebben az esetben van beleszólása, lehet azért zavarja ha eljárkáltok, mert az pénzbe kerül (s nem is kevésbe a mai világban), majd meglátod te is, ha megkapod az első fizetésed.
2011. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Akkor pedig nincs beleszólása az életedbe. Csináld ahogy jónak látod persze ne vidd túlzásba.


Nekem egyszer fiatal koromba amikor apán nem volt velünk egy nyaralás alkalmával, megismerkedtem egy lánnyal. És este randira akartam menni vele. Meg is lett beszélve a találka hely. Erre amikor mentem volna a nagybátyám aki velünk jött, nem akart engedni én akkor 18 voltam. Annyit kérdeztem tőle hogy tegnap kinek parancsolt azt mondta hogy senkinek, erre én azt hogy akkor most is annak parancsolj, és elmentem.


És ettől még nem vagyok rossz ember. Nekem édes anyámon és apámon kívül senki sem parancsolhat.

2011. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
spórolt pénzemből megyek
2011. júl. 13. 11:05
 29/39 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ez az egész kérdés egy nagy kamu,ha tényleg diákmelózol,otthon is segítesz és nem egyfolytában szórakozol,akkor nincs olyan ember akit zavarna ha 1 héten egyszer-kétszer kimozdulsz,ráadásul ez a személy nem is a vérszerinti hozzátartozód. Kamu. Csak azért írod ezeket, hogy itt az oldalon megerősítsenek abban, hogy márpedig neked van igazad, és ezzel a lelkiismeretedet nyugtasd.
2011. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
27%
Meg lehet hogy szerelmes beléd a nevelőd. És féltékenységből nem enged. Erre nem gondoltál? Mert előfordulhat.
2011. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!