Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is maradi? Engem...

Szerintetek is maradi? Engem nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
Anyum élettársa még csak 50 éves de nagyon maradi,azt mondja,hogy a nyári szünetben nem kéne a barátnőimmel szórkoznom,hanem otthon segíteni.mindig kibeszél engem az anyunak a hátam mögött,ha elmegyek valahová.Zavarja őt,ha én vagy a bátyám elmegyünk valahova.Hétvégén anyuval bementünk fürödni a medencébe,ezt is rossz szemmel nézte.
2011. júl. 13. 10:39
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
56%
20 évesen már nem csak a szórakozásra kellene gondolnod. Igaza van,hogy ennyi idősen már kellene otthon segítened. Takarítás,főzés bőven belefér a szünidőbe,és még marad idő a szórakozásra is. Anyukád eléggé félrenevelt,ha csak a szórakozáson jár az eszed.
2011. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
szeptembertől ha jól megy,kollégista leszek,remélem,meg fog változni,engem az is zavar,hogy még mindig kisgyerekként kezel
2011. júl. 13. 10:47
 13/39 anonim ***** válasza:
Ha meg sokat segítesz, akkor nem mondaná.Legfeljebb te hiszed azt hogy sokat segítesz.
2011. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
a szórakozás azt jelenti nálam,hogy hetente egyszer elmegyünk a szomszéd városba strandra,moziba,besegítek otthon
2011. júl. 13. 10:48
 15/39 A kérdező kommentje:
irigykedésből mondja
2011. júl. 13. 10:49
 16/39 anonim ***** válasza:
Szerintem is maradi. De engem nem idegesít.
2011. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy szóljon bele az életedbe, mert tiszteled és szereted, de nem az apád és ezt vegye tudomásul. Anyukádnak meg mondd meg, hogy tartsa rövid pórázon, nem értem miért hagyja, hogy egy vadidegen szekáljon téged.
2011. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
kezd már néha elegem lenni belőle,nem tudom,miért gondolja azt,hogy az egész fiatalságomat otthon kéne töltenem,sehova se kéne kimozdulnom
2011. júl. 13. 10:51
 19/39 anonim ***** válasza:

Nem ő a vér szerinti apád, még ha ő nevelt fel akkor sem az. Semmi joga beleszólni a dolgaidba,majd anyud elintézi veled. Soha nem értettem, hogy a mostoha szülők miért akarnak uralkodni a nevelt gyerek felet.

Tesómnak is van egy mostoha gyereke, és állandóan ugat neki állandóan dolgoztatná soha nem engedi sehova. Ha meg szólok neki, hogy vegyen vissza mert nincs joga ezt csinálni vele akkor nekem esik. És ez a gyerek még csak 10 éves, de már melléképületet bontatott vele szét. Sajnálom a kis srácot mert csúnya jövő vár rá.


Ne hagyd magad és vágj vissza a nevelő apádnak.

2011. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Lehet szeretné, ha elmennél dolgozni a nyáron legalább.
2011. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!