Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiköltöznétek a városból,...

Kiköltöznétek a városból, azért, hogy szép házban éljetek?

Figyelt kérdés
Jelenleg a város központjában lakunk, egy szépen felújjított lakásban, tömbházban. Lenne lehetőségünk, hogy kiköltözzünk egy lakóparkba, egy szép emeletes, kertesházba, ami autóval olyan 10-15 percre van a várostól. Igaz, ez nem sok, de mégis valahogy a tudat, hogy már nem a városban laknánk...Ti költöznétek?
2011. júl. 10. 18:29
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenhova járnak buszok, nem kötelező egy gyereket mindig autóval hozni-vinni. Én 18 évig falun laktam, most külvárosban. És még a faluból is simán bementem a városba iskolába is, meg bulizni is, meg csak simán a barátokkal is tudtam találkozni. Meg ha olyan buli van akkor akár az egyik kis barátjánál is aludhat majd, persze ha ti is megengeditek, meg az ő szülei is. De ez még nagyon messze van. Édesanyám gyerek kora óta falun lakik, iskolába is be tudott járni, barátaival is tudott találkozni. Most pedig két munkahelyre is be tud járni, pedig egy óra az út busszal.

18L

2011. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Legelső vagyok! Mindenki máshogy érez, én, aki világ életemben Érden laktam hozzászoktam a kerthez, a szabadsághoz, a nyugihoz, itt is jó minden, gyalog sincs messze semmi egy fél óránál többre, és el nem tudnám képzelni hogy lakásban vagy pesten lakjak, de sajnos muszáj lesz mert ott lakik a párom:S
2011. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Uccsó, nekem meg Érden, én meg oda megyek ki:D
2011. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
én is mennék, az nem egy nagy táv, főleg ha van autó is. én is szeretem, hogy a városban minden a számban van, de azért nem mindegy. ha van kocsi, biztos, hogy mennék
2011. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Van, mindkettőnknek.
2011. júl. 11. 09:55
 36/37 anonim ***** válasza:
Én mennék. Kell egy év, míg átáll az ember, mások a lehetőségek, de én 3 éve költöztem ki falura, és semmi pénzért nem zárnám magam és a gyerekeimet vissza egy városi lakásba. Főleg, ha ilyen közel a város. (Most is, kint a kismedence, állatok, gyümölcs, alig lehet berángatni a gyerekeket)
2011. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Ma voltunk megnézni a házat. Nagyon szép, igazi kis kertváros van ott, még sok ház csak épülőben van, sokban már laknak is, nagyon szép lesz, mikor minden házba beköltöznek. Gondolkozunk, de valószínűleg költözünk.

Köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 11. 21:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!