Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért csinálják ezt a szüleim?...

Mért csinálják ezt a szüleim? Nagyon zavar!

Figyelt kérdés
nem zavartatják magukat sose. pl. én meg a tesóim fürdéskor mindig behúzzuk a zuhanyfüggönyt . a szüleim sose. anyám pl. ott borotválkozik előttünk. persze akkor mindig kijövök mikor látom hogy meztelen . De akkor egy kis kéztörlő törölközővel meg jelenik ami csak a punciját takarja. meg elöttünk öltözik.az apám is ugyan ezt csinálja szinte. meg nem zavartatják magukat mikor szexelnek. elmennek "aludni" utána felhúzzák a redőnyt bemegyek a nappaliba ( beázott a szobájuk úgyhogy a nappaliban alszanak) és anyám akkor rakja el a síkosítót. meg a koton is a szemünk előtt van. 13/L
2011. júl. 5. 15:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ja és bocs, nekem alap, hogy ha tudom/gondolom, hoyg valaki épp szexelt, akkor nem nyomulok be, hanem mondjuk megvárom, míg kijönnek, vagy ha mégis benyomulok, akkor nem siránkozok utána, hogy mit láttam.
2011. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy égő!!!! de igen is rosszul esik és zavar hogy a szüleimnek nincsen magánélete. engem nem érdekel az ő magán életük. lehet hogy téged nem zavarna ha ezt látnád de ENGEM zavar!!!
2011. júl. 5. 21:31
 23/25 anonim ***** válasza:
Esetleg szóltál már nekik? Arra meg nem sikerült reagálni, hogy miért csörtetsz be hozzájuk, amint te elképzeled, hogy szabad az út, miért nem várod meg, hogy kijöjjenek ők.
2011. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
azt lehet hogy nem kellett volna.. de tudják hogy úgyis bemegyünk.. na mind1 :S
2011. júl. 6. 10:07
 25/25 anonim válasza:
Figyelj,nálunk a fél házon keresztül kell menni akár éjjel 2kor hogy eljussak wc-re de anyámék szobáján keresztül..Ilyenkor az én megoldásom,hangoskodok kicsit már nem azért de legyen idejük ha úgy van,és akkor pár perc múlva lépek csak be..Ennyih..És nem fogsz látni semmi olyat ami neked zavaró lenne..Ha anyukád v. apukád fürdik,akkor meg várd meg amíg végez,ha nem tetszik hogy mesztelenkedik ülj le beszéld meg vele.Ilyen egyszerűen meg lehet oldani..
2011. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!