Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért csinálják ezt a szüleim?...

Mért csinálják ezt a szüleim? Nagyon zavar!

Figyelt kérdés
nem zavartatják magukat sose. pl. én meg a tesóim fürdéskor mindig behúzzuk a zuhanyfüggönyt . a szüleim sose. anyám pl. ott borotválkozik előttünk. persze akkor mindig kijövök mikor látom hogy meztelen . De akkor egy kis kéztörlő törölközővel meg jelenik ami csak a punciját takarja. meg elöttünk öltözik.az apám is ugyan ezt csinálja szinte. meg nem zavartatják magukat mikor szexelnek. elmennek "aludni" utána felhúzzák a redőnyt bemegyek a nappaliba ( beázott a szobájuk úgyhogy a nappaliban alszanak) és anyám akkor rakja el a síkosítót. meg a koton is a szemünk előtt van. 13/L
2011. júl. 5. 15:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ennyire zavar, akkor nem tudsz mást csinálni, mint (illedelmesen) megkérni őket, hogy ne tegyék.
2011. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%
Meztelenkedéssel nincs baj szerintem, én is szoktam, elvégre itthon vagyok. Szerintem ne szólj bele amíg ott laksz, nem a te házad. Megemlítheted nekik h ez zavar téged, de ne légy túl akaratos, elvégre az ő házuk. Mondjuk a szexet csinálhatnák a szobájukban meg lehetnének figyelmesebbek is. :D
2011. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

A fürdős dolgot nem értem. Ti bementek egymáshoz, amikor ott valaki fürdik? Nem egyszerűbb, ha egyáltalán nem mész be, mikor használják, vagy nálatok nincs ajtó?

Amúgy úgy gondolom, a szüleid nem most kezdték ezt a dolgot, csak téged most zavar, hogy kamaszodsz. Esetleg közöld velük, hogy idegesít.

2011. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
a szüleim jönek be hozzánk általában fürdéskor. mi csak nagyon nagyon végső esetbe. hát jó hogy ez az ő házuk de szerintem ők se örülnének ha én ezt csinálnám...
2011. júl. 5. 15:49
 5/25 anonim ***** válasza:
Meztelenkedéssel nincs semmi baj.. De az már durva hogy az intim életüket is megosztják a gyerekeikkel.. nekem ez nagyon sok... Értem én hogy kívánják egymást meg minden csinálják este a dolgokat és ne a gyerek szeme láttára.. 18L
2011. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Próbáld ki hogy mit szólnának hozzá. :D
2011. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Csak annyit tehetsz hogy rájuk szolsz..anyum is simán mesztelenkedik itthon, de ez a kanapés-szexes-dolog kicsit már brutál:D
2011. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
szerintem van baj a meztelenséggel is. biztos hogy nem próbálom ki xd
2011. júl. 5. 16:01
 9/25 anonim ***** válasza:
Hát ezt tényleg velük kellene megbeszélned!
2011. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%
Hát számomra tök durva, hogy sokaknál természetes az egymás előtti meztelenkedés. :S Mármint hogy a szülők pucérak. Azonnal elcuccolnék otthonról, ha anyám egyszál csöcsben meg p*nciban, apám meg fedetlen alsótesttel futkosna...
2011. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!