Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik 20 évesek és nincs...

Akik 20 évesek és nincs pasijuk de a barátnőknek van, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagyok, jól érzem magam.
2011. júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzem magam így. Miért kellene mindenkinek párkapcsolatban élnie? Kötelező tán? 20/F
2011. júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkozom vele...

Amíg a másikkal foglalkozol addig nem leszel boldog!

2011. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Abszolúte jól.

És tudod miért? Mert ha azt akarnám, nekem is lehetne. Saját választásom, hogy egyedül vagyok.

2011. júl. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem zavart akkor sem. Pedig az összes barátnőmnek volt akkor kapcsolata. Elég komolyak én is. Most egyedül én vagyok férjnél, nekik jelenleg kapcsolatuk sincs.

Szóval nem múlik ezen semmi, nyugi!

2011. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
normálisan érzem magam. azért nincs "pasim", mert nem akarok. de vannak olyan ismerőseim, akiknek emiatt komplexusaik vannak. 20/L
2011. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdekesen érzem magam.Néha hiányzik,hogy legyen mellettem valaki,pl.mikor nyaralni mentünk tavaly és csak én voltam szingli...De néha jó egyedül lenni.Bár egyre jobban azt érzem,mikor barátnőmék panaszkodnak,hogy ezért meg ezért összevesztek a pasijukkal,hogy bár lenne mellettem valaki,még akkor is,ha néha vitáznánk néha,de szeretném már érezni,hogy valaki engem is szeret...20/L
2011. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok


Én úgy értem, hogy nincs barátnőm, nem vágyok semmiféle párkapcsolatra sem (soha).


18/F

2011. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Néha irigykedek rájuk, mert tudom, hogy nem egy férfitól leszek értékes, de vágyom arra, hogy szeressenek és szerethessek. A szerelem egy alapvető emberi vág, csak nekem még nem sikerült...

2011. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
JÓL! A gimis éveimben szinte mindig volt pasim (volt két 1 éves, és egy 2 éves kapcsolatom), úgyhogy nagyon de nagyon kellett már nekem ez a szingli lét.
2011. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!