Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem barátja előtt egy szál...

Férjem barátja előtt egy szál tangában?

Figyelt kérdés
Kezdjük az elejétől. 31 éves vagyok van 3 gyerekem , 16 éves, 22 hónapos, 8 hónapos.A férjem reggel elment dolgozni , a 16 éves lányom kivitte a strandra a nagyobbik babát. Én egy szál tangában melltartó nélkül 8 hónapossal a kezembe lazán mentem a kávéfőzőhöz mire egyszer csak megjelent a párom egyik barátja.Mindketten kicsit sokkot kaptunk.Ő hazament egy sziával aztán egy fél óra múlva hívott és elnézést kért hogy nem kopogott de azt hitte hogy itthon van a férjem meg stb. Mondtam hogy semmi baj de azért ez nagyon durva. :-) Nem érzem cikinek, nem szégyenlem a testem de ahogy ismerem Őt lehet hogy egy darabig én leszek a téma?!
2011. jún. 30. 22:39
 81/103 anonim ***** válasza:

Egy pici iki csak,de amúgy hamar elfeeljtők majd mind2tőtök részéről.Egy idő után nevettek majd rajta:)(Ránk is nyitottak már amikor szexeltünk).


A másik dolog hogy nem tudom miért piszkálnak hogy 15 évesen szültél,a lényeg hogy felnevelted/felneveled tisztességben,normális körülmények között.


Látom az is írtk hogy 14hónap van a 2 kicsi közt.Ez is méirt lenne baj?Nem értem az ilyen szitukat...Ha felneveled őket normálisan,és mindent meg tudsz adni nekik aakkor miért baj az hogy ennyi a korkülönbség?


24/L

2011. júl. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 anonim ***** válasza:
16%

Rohadtul nem értem, miért gondoltad, hogy lényegi információ a történethez a te és a gyerekeid kora, téged se nagyon alkalmaznának fogalmazónak...

Egyébként az sem világos, hogy miért csinálsz átjáróházat az otthonodból és miért nem zárod kulcsra. Amúgy igen, ha jól nézel ki, beszédtéma leszel, főleg a haver és annak haverjai között, sőt könnyen elképzelhető, párszor rád lesz rántva a bré:)))

2011. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim ***** válasza:
0%

Elolvastam az összeset. Hát, én jobban vigyáznék a helyedben. Hozzánk csak úgy nem lehet pl. besétálni csak ha kulcs van valakinek, vagy ha beengedjük.


Ez a szülés téma tiszteletreméltó. Ez egy nagyon pozitív dolog, hogy megtartottad a babát. Ami nekem fura, hogy ha 12 éve házas vagy a férjeddel, akitől a két kicsi van, miért vártatok 10 évet, hogy közös gyerek legyen?

2011. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha most nagyon illemtanár stílusban fogalmazzuk meg, akkor ő vétett az etikett ellen, hiszen más házába kopogás nélkül súlyos udvariatlanság bemenni.


Ergo: ő volt a b.nkó, mert nem kopogott.

Mi az, hogy azt hitte, otthon van a férjed? Akkor már nem is kell kopogni? Szerintem közöld vele, hogy szokjon rá a kopogásra....

2011. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 anonim ***** válasza:
0%
Nekem csak az a furcsa, hogy azt írja 12 éve van együtt a párjával és közel 10 évig nem kellett neki saját gyerek, ugyanis közel 2 éves a nagyobbik baba. Nekem ez nagyon furcsa, hogy 10 évig úgy éltek, hogy semmi közös gyerek, ez számomra elképzelhetetlen csak egy picit is gondoljátok végig 10 év milyen hosszú idő.
2011. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 anonim ***** válasza:
0%
jah de látom már másnak is feltűnt rajtam kívül. Akkor ez nem csak nekem furcsa.:D
2011. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 anonim ***** válasza:
25%
Videokamerával nem örökítetted meg az eseményt? Jó meglepetés lehetett a férjed barátjának! ;)
2011. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/103 anonim ***** válasza:
Off: A húgom is 10 éve van a párjával, és még csak most született gyermekük. Nincs ebben sem semmi rossz. Ahogy a 14 hónap különbségben sincs, nekem is csupán 15 hónap van a gyerekek között. Kicsit fárasztó, de ez van. :)) A tiniszülést nem próbáltam, igy erről nem tudok véleményt mondani. A tangásról sem mondanék inkább, mert hozzám például nem jöhetne be senki, mert mindig kulcsra van zárva az ajtó, de persze mi társasházban lakunk, és ott nem hagyom nyitva az ajtót. Mikor még kertesben voltunk, reggeltől estig nyitva volt, csak a kaput zártam. Igy oda sem tudott bejönni más, csupán akit én beengedtem.
2011. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 anonim ***** válasza:
0%

Szia kérdező!

Elolvastam a történetedet és csak gratulálni tudok, további sok sikert.

Ajánlanék egy japán filmsorozatot, a címe: "A 14 éves anyuka".

[link] Innen tudod letölteni, van hozzá felirat is.

Amikor olvastam a történetedet, rögtön ez a film ugrott be. Ültesd le a nagylányodat is elé, szerintem neki is tetszeni fog.

Jó szórakozást!

26/L

2011. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/103 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat, innen tudod letölteni:

[link]

Nem az enyémek az oldalak, még csak nem is ismerőseimé. Nem reklámnak szánom a linekeket.

2011. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!