Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem barátja előtt egy szál...

Férjem barátja előtt egy szál tangában?

Figyelt kérdés
Kezdjük az elejétől. 31 éves vagyok van 3 gyerekem , 16 éves, 22 hónapos, 8 hónapos.A férjem reggel elment dolgozni , a 16 éves lányom kivitte a strandra a nagyobbik babát. Én egy szál tangában melltartó nélkül 8 hónapossal a kezembe lazán mentem a kávéfőzőhöz mire egyszer csak megjelent a párom egyik barátja.Mindketten kicsit sokkot kaptunk.Ő hazament egy sziával aztán egy fél óra múlva hívott és elnézést kért hogy nem kopogott de azt hitte hogy itthon van a férjem meg stb. Mondtam hogy semmi baj de azért ez nagyon durva. :-) Nem érzem cikinek, nem szégyenlem a testem de ahogy ismerem Őt lehet hogy egy darabig én leszek a téma?!
2011. jún. 30. 22:39
 61/103 anonim ***** válasza:
77%
Jól elkanyarodtunk az eredeti témától,a tangás sztoritól.De legalább gazdagabb lettem egy ilyen szép,szerencsés történettel.
2011. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 A kérdező kommentje:
Jártunk, bár anyukám nem tiltott el tőle, de tudtam hogy a szíve mélyén nem tetszik neki hogy vele vagyok. kb 1 évet jártam vele
2011. júl. 1. 00:09
 63/103 A kérdező kommentje:
Most már ez is ciki, már azt sem tudom miért írtam ki. Unatkoztam. ? !
2011. júl. 1. 00:10
 64/103 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy ciki,egy szép,fiatal anyukán nincs semmi ciki.Majd meglátod,milyen gyorsan elfelejti a férjed barátja!
2011. júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 A kérdező kommentje:
Remélem. :-) Mennem kéne, mert nemsokára kelek. Micsoda?! Már péntek van? És Július?:-)
2011. júl. 1. 00:15
 66/103 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy köszi,hogy leírtad a történetedet,ezen az oldalon olyan ritka,hogy ilyet lehet olvasni!
2011. júl. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Örülök hogy olvashattam a történetedet!
2011. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 anonim ***** válasza:
55%

Jahj, nálunk az anyósom csinálta ugyan ezt...


Vagyis:)... mi másik városban lakunk a férjemmel. Anyósom meg úgy döntött, hogy meglátogat minket, bejelentés nélkül. Épp szombat volt, és mi kihasználtuk, hogy tök klassz, egyikünk sem dolgozik, reggel sokáig alhatunk, és azt csinálunk közösen, amit csak szeretnénk... Szóval épp a nappaliban a kanapén szeretkeztünk, mikor az anyósom egyszer csak ott termett az ajtóban.

Mi voltunk a hibásak, mert a férjem korán reggel felkelt, hogy elmenjen reggeliért, és elfelejtette bezárni a kaput (amit nappal ritkán zárunk ha otthon vagyunk) a ház bejárati ajtaját pedig direkt nem zárta be.

Az anyósom pedig ahelyett, hogy csengetett volna, megnézte, hogy nyitva van e a kapu, bejött a kertbe, majd egyenesen be a házba.

Nem tudom, de nekem soha nem lenne arcom így szó nélkül bemenni valakinek az otthonába!!

Elhiszem, hogy kellemetlen neked ez az egész, de ez van :) történt egy ilyen, de nem kell vele foglalkozni. Kérd meg a pasit, hogy legközelebb elfogadott módon jöjjön be a házba (kopog, csenget, majd megvárja, hogy a tulaj nyissa ki neki az ajtót)...


A másik dolog!! Ne foglalkozz azokkal, akik megvetnek, mert 15 évesen szültél. Sajnos hiába az, hogy régen történt, mindig lesznek, akik be fognak szólogatni miatta. Tudod a sok ember, akik elfelejtik, hogy Ők maguk is CSAK emberek, hibákkal.. Mindenki hibázik olykor, mindenki cselekszik felelőtlenül. Van, aki meg is égeti magát, és van, aki megússza.

Nagyon szerencsés vagy, hogy az anyukád egy ennyire példaértékű ember!! Illetve, azért is, hogy így alakult az életed! Habár, ez nem csak a szerencséden múlott, hanem a szorgalmadon is, hisz mégis leérettségiztél, és továbbtanultál!!! Ez pedig nem a véletlen műve, hanem a TE szorgalmadé, és erényedé!!

Sok ember úgy gondolja, hogy az lány, aki ilyen fiatalon ilyen felelőtlen, az szívja is meg jól...


"nem védekeztél? felelőtlen hülyegyerek voltál, akkor viseld a következményt" s ez a következmény a Te esetedben így most jelen pillanatban egy elég klassz végkimenetelnek látszik, ami szúrja az emberek szemét...


"Mi??? 15 évesen szült, és mégsincs 30 éves korára elb*szva az élete? Boldog házasságban él, és elismert a munkahelyén?? Ráadásul az anyagiak miatt sem kell, hogy fájjon a feje??? Hát kapja be!!" Érted? Az emberek rosszindulatúak!! Ne foglalkozz velük! A lényeg, hogy Te boldog vagy a családoddal, történt, ami történt...!! :)


ui.: a 14 hónap a 2 baba közt nem értem miért gond!!! Nevetséges, hogy egyesek mindenbe belekötnek! Azt tudom nekik ajánlani, hogy saját maguk háza táján sepregessenek már egy picit, és ne mindig másoknál!


üdv.

2011. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 A kérdező kommentje:

Minden jó ha a vége jó , ha a vége jó lesz ! :-)

Nagyon szépnek tűnik leírva, de minden nap nagyon kemény volt.

2011. júl. 1. 00:17
 70/103 A kérdező kommentje:
Istenem, az még gázabb lett volna ha az anyósom lett volna ott :-) Azt hiszem hogy most szerencsésebbnek mondhatom magam akkor Nálad :-)
2011. júl. 1. 00:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!