Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem barátja előtt egy szál...

Férjem barátja előtt egy szál tangában?

Figyelt kérdés
Kezdjük az elejétől. 31 éves vagyok van 3 gyerekem , 16 éves, 22 hónapos, 8 hónapos.A férjem reggel elment dolgozni , a 16 éves lányom kivitte a strandra a nagyobbik babát. Én egy szál tangában melltartó nélkül 8 hónapossal a kezembe lazán mentem a kávéfőzőhöz mire egyszer csak megjelent a párom egyik barátja.Mindketten kicsit sokkot kaptunk.Ő hazament egy sziával aztán egy fél óra múlva hívott és elnézést kért hogy nem kopogott de azt hitte hogy itthon van a férjem meg stb. Mondtam hogy semmi baj de azért ez nagyon durva. :-) Nem érzem cikinek, nem szégyenlem a testem de ahogy ismerem Őt lehet hogy egy darabig én leszek a téma?!
2011. jún. 30. 22:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 anonim ***** válasza:
28%
Egy apától vannak legalább?:D
2011. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/103 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez leginkább neki volt ciki..biztos nem fog róla beszélni nyugodj meg:)
2011. jún. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/103 A kérdező kommentje:
Igen , természetesen egy apától , akivel már 12 éve házasok vagyunk ;-)
2011. jún. 30. 23:27
 34/103 anonim ***** válasza:
80%

szerencsés vagy és erős! :) (szerencsés a családod és az édesanyukád miatt, erős, mert mindezt végig tudod csinálni a babákkal és a nagylányodat felnevelted, plusz beleolvastam a másik kérdésedbe is, és ott az áll, h munka gyerek mellett érettségiztél!) Gratula, megcsináltad! semmi szégyenre nincs okod, sőt inkább elismerésem!!! kérdezem én, h azok, akik rosszat mondanak rád, ők mindezt végig tudták e volna csinálni?! mert szerintem nem sokan vagyunk akik igen...

26/L (előző)

2011. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/103 anonim ***** válasza:
61%

Hát,Kedves Kérdező,le a kalappal előtted!Elolvastam a sztoridat a fiatalon szülésről,a tanulásról,diplomáról,takarításról...

Húzd ki magad,mert nagyon de nagyon büszke lehetsz,mindarra amit elértél!Semmi szégyellni valód nincs,és ne foglalkozz az olyan emberekkel,akik megszólnak,hogy fiatalon szültél!

Tudod,ha annak idején Én is ilyen nagyszerű lány lettem volna mint Te,akkor megtartottam volna a babát,és most 40 évesen nem görcsölnék ennyire kétségbe esetten,hogy legyen..

Nagyon büszke lehetsz magadra,fölnevelted a lányod,és még két babád is van.Gratulálok,és sok boldogságot kívánok!

2011. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/103 anonim ***** válasza:
50%
Nem olvastam végig a hozzászólásokat, lehet, hogy már valaki kérdezte, de nekem az egészről csak annyi jutott az eszeme, hogy : ilyen időben strandra?
2011. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/103 anonim ***** válasza:
50%
hát ma 4 körül kezdett esni itt Pécsen addig kánikula tűző napsütés
2011. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/103 anonim ***** válasza:
42%
Az elejét csak azért vezette be, hogy a sok mocskolódás után a végén mindenki megtapsolja, gratuláljon és, hogy milyen szerencsés.:) Valóban az vagy és tényleg én is gratulálok!!! :) DE NE FELEDD EZ MÁSKÉPP IS ELSÜLHETETT VOLNA!!!!
2011. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 A kérdező kommentje:

Fedett strand :-) van egy jó kis gyerekmedence csúszdával meg játékokkal és már sokszor voltunk kint de ma megkértem a nagylányomat hogy vigye ki :-)


Köszönök szépen mindent, de igazából ez anyukámnak jár szerintem.

2011. jún. 30. 23:34
 40/103 A kérdező kommentje:
Persze hogy másképp is elsülhetett volna.Nem is sejtettem volna hogy egyszer lesz ilyen jó, mert néha voltak elég durva helyzetek, főleg amikor kicsi volt a nagylányom.
2011. jún. 30. 23:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!