Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem barátja előtt egy szál...

Férjem barátja előtt egy szál tangában?

Figyelt kérdés
Kezdjük az elejétől. 31 éves vagyok van 3 gyerekem , 16 éves, 22 hónapos, 8 hónapos.A férjem reggel elment dolgozni , a 16 éves lányom kivitte a strandra a nagyobbik babát. Én egy szál tangában melltartó nélkül 8 hónapossal a kezembe lazán mentem a kávéfőzőhöz mire egyszer csak megjelent a párom egyik barátja.Mindketten kicsit sokkot kaptunk.Ő hazament egy sziával aztán egy fél óra múlva hívott és elnézést kért hogy nem kopogott de azt hitte hogy itthon van a férjem meg stb. Mondtam hogy semmi baj de azért ez nagyon durva. :-) Nem érzem cikinek, nem szégyenlem a testem de ahogy ismerem Őt lehet hogy egy darabig én leszek a téma?!
2011. jún. 30. 22:39
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/103 anonim ***** válasza:
mar megirta, hogy miert vartak olyan sokat a kozos gyerekekkel, olvassatok el a kommentjeit, akkor nem kell ujra ugyanazt kerdezni.
2011. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/103 anonim ***** válasza:
0%
Ki olvassa el ezt a rengeteget?
2011. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/103 anonim ***** válasza:
Hol írta meg, hogy miért vártak ennyit a közös gyerekekkel? Én nem olvastam ki semmiből. Copyzza már ide valaki.
2011. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/103 anonim ***** válasza:
23%

Komolyan kérdező?!De ki a sz@rt érdekel hogy te tangában találkoztál véletlenül a férjed haverjával tangában?És direkt volt?Nem!Akkor ennyi!Nem is értem hogy miért írtak ide ennyien!Na mindegy!

Az hogy 15 évesen fel csináltattad magad az meg gondolom be tudható a bőr színednek!:)

2011. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/103 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, hogy fulladnál meg a saját rosszindulatodban!-.- Ki az isten vagy te, hogy itt osztod az észt?pff
2011. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/103 anonim ***** válasza:
5%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:48



Pfff és te ki a f@sz vagy?Ő kérdezett én meg el mondtam a véleményem?Nem szabad?Akkor nem tegye fel a kérdést!idiota

2011. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/103 anonim ***** válasza:
79%

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:51


Ha téged ennyire nem érdekel a kérdező kérdése, és hogy tangában meglátta a férje barátja, akkor miért válaszoltál? Ha engem nem érdekel valami, akkor eszem ágában sincs hozzászólni...

2011. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/103 anonim ***** válasza:
24%

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:58


A sok válasz miatt voltam rá kiváncsi,de amikor bele olvastam egy két részben akkor már nem is a tangáról volt szó,hanem arról hogy ő milyen fantasztikus anya és hogy büszke arra hogy 15 évesen szűlt!Kit érdekel?Nem az volt a kérdés.Olvassál vissza és már a 4. oldalon nem a kérdésről van szó!

Mondjuk azt sem tudom mit magyarázkodom neked.....

2011. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/103 anonim ***** válasza:
És a te szöveged érdekel itt valakit?
2011. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/103 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk nekem ez az egész futtatásra megy sztem a kérdése elején h mire tudta vinni h ilyen korán szült, de viszont én akk sem dicsekednék ezzel, mert akárhogy is jóra alakult az élete, 15 évesen gyereket csinálni elég gázos helyzet, de hát ki h gondolja.
2011. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!