Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem barátja előtt egy szál...

Férjem barátja előtt egy szál tangában?

Figyelt kérdés
Kezdjük az elejétől. 31 éves vagyok van 3 gyerekem , 16 éves, 22 hónapos, 8 hónapos.A férjem reggel elment dolgozni , a 16 éves lányom kivitte a strandra a nagyobbik babát. Én egy szál tangában melltartó nélkül 8 hónapossal a kezembe lazán mentem a kávéfőzőhöz mire egyszer csak megjelent a párom egyik barátja.Mindketten kicsit sokkot kaptunk.Ő hazament egy sziával aztán egy fél óra múlva hívott és elnézést kért hogy nem kopogott de azt hitte hogy itthon van a férjem meg stb. Mondtam hogy semmi baj de azért ez nagyon durva. :-) Nem érzem cikinek, nem szégyenlem a testem de ahogy ismerem Őt lehet hogy egy darabig én leszek a téma?!
2011. jún. 30. 22:39
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/103 anonim ***** válasza:
10%

21:35


Igen, de legalább te emberi hangot ütsz meg, és ezzel nincs is semmi baj. Mert inteligens ember módjára is lehet véleményt nyilvánítani, nem kell mindennel egyetérteni és nem is lehet. Falra mászok az ilyen kioktató, leereszkedő, direkt beleszólok és belekötök stílustól. Mondjuk le is vágtam az egyik válaszadónak a hozzászólásából, hogy melyik részhez tartozik. Az első után még reménykedtem, de a második hozzászólása nyíltan elárulta.:D Az ilyet reagálásra sem kell méltatni, annyit sem ér.

2011. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/103 anonim ***** válasza:
25%

Igazad van :)


Nekem ez volt a véleményem, szolidan meg is próbáltam fogalmazni és úgy látom sikerült is :) Ennek örülök :)

2011. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/103 A kérdező kommentje:

Most azt sem tudom melyikre válaszoljak. :-)

Azért vártunk annyit, mert tanultam, dolgoztam és gyűjteni is szerettünk volna.Nem akartam beleugrani úgy hogy nem lesz pénzünk pelenkára vagy bármire és ezt megbeszéltük a párommal és szerencsére egyet is értettünk.

Én nem vagyok büszke hogy akkor szültem, ellenben az anyukámra.

Még egyszer leírom hogy fehér bőrűek vagyunk :-)

És többet nem írok , nehogy baj legyen valakinek itt :-)

2011. júl. 2. 21:31
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!