Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem barátja előtt egy szál...

Férjem barátja előtt egy szál tangában?

Figyelt kérdés
Kezdjük az elejétől. 31 éves vagyok van 3 gyerekem , 16 éves, 22 hónapos, 8 hónapos.A férjem reggel elment dolgozni , a 16 éves lányom kivitte a strandra a nagyobbik babát. Én egy szál tangában melltartó nélkül 8 hónapossal a kezembe lazán mentem a kávéfőzőhöz mire egyszer csak megjelent a párom egyik barátja.Mindketten kicsit sokkot kaptunk.Ő hazament egy sziával aztán egy fél óra múlva hívott és elnézést kért hogy nem kopogott de azt hitte hogy itthon van a férjem meg stb. Mondtam hogy semmi baj de azért ez nagyon durva. :-) Nem érzem cikinek, nem szégyenlem a testem de ahogy ismerem Őt lehet hogy egy darabig én leszek a téma?!
2011. jún. 30. 22:39
 71/103 A kérdező kommentje:
JÓÉJSZAKÁT Nektek! Köszönöm hogy elmondhattam, ez most nagyon jól esett.Ha valami kérdésetek van nyugodtan kérdezzetek.Köszönök szépen minden kedves szót, a rosszakat pedig már .. el is felejtettem :-)
2011. júl. 1. 00:22
 72/103 anonim ***** válasza:
:))) Szó mi szó, elég borzasztó volt! Most képzelj el ezek után egy közös vasárnapi ebédet... :) Felemelő
2011. júl. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/103 anonim ***** válasza:

bocs, hogy én se a kérdésedre válaszolok!

szerintem nagyon bátor és felelősségteljes vagy, nem értem mi ciki abban, hogy megszülted a lányod.

való igaz, én 14 évesen még csak nem is pasisztam, nemhogy szex... :D

a két picihez is gratulálok, a 14 hónapban sincs szerintem semmi rossz! mi is kis korkülönbséget szeretnénk, dolgozunk is rajta, bár az enyém már 19 hónapos és a kistesó sehol, erről lecsúsztunk ;

sok boldogságot, az ajtót pedig tényleg zárd, főleg ha babával vagy otthon!

2011. júl. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát!Mehetett volna pont akkor,amikor éppen a férjeddel éppen elvagytok..Na,látod,ugye lehetett volna rosszabb is!Fel a fejjel,nincs semmi gond,pár nap múlva nem lesz téma,hidd el!
2011. júl. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 A kérdező kommentje:
A kutya idegeneket nem enged be (ez a fickó se volt idegen neki, sajnos:( :) ), de máskor tényleg bezárom.
2011. júl. 1. 00:25
 76/103 anonim ***** válasza:
0%
Merre laksz? ;)
2011. júl. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 anonim ***** válasza:
00:22 Úúú,elképzeltem!Nem legyen benne részem soha..
2011. júl. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 anonim ***** válasza:
Jó éjszakát Neked is Kedves Kérdező!
2011. júl. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 anonim ***** válasza:
50%
Nem kellett volna ilyen megjátszottan magadra terelni a szót. Nekem csak ez nem tetszik. Végülis nem zavart téged, ami történt, csak kellett egy kis hátbaveregetés. Mondhattad volna, hogy ez a sztorim, mit szóltok hozzá.
2011. júl. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 anonim ***** válasza:
72%

:) nekem erről a kérdésről az jutott szembe, hogy teljesen olyan, mintha egy 13 éves írta volna, nem egy 31 éves felnőtt nő!

Ugyanis két felnőtt ember, a helyén tudja az ilyen szituációt kezelni, nevezetesen elfelejti...és nem pörög ezen az oldalon rajta...hacsak nem volt valami rejtett oka, hogy ez még mindig felkavaja....

2011. júl. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!