Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg durva volt a párom,...

Tényleg durva volt a párom, vagy igaza volt?

Figyelt kérdés

Egy kis településen lakunk,ahol mindenki ismer mindenkit,és mindenki kibeszél mindenkit(de gondolom ezt sokaknak nem kell bemutatnom). Párom "városi",úgyhogy neki nem teljesen tiszta,hogy miért nem szívesen vesznek össze az emberek egy ilyen kis helyen. Valamelyik nap elmentünk az egyik boltba vásárolni,és az az eladó aki a felvágottakat adja épp akkor fejezte be a cigizést az ajtó előtt. Bement a pult mögé,mi kértünk tőle pár dolgot,már éppen kezdett volna szeletelni,amikor a párom teljesen normális hangnemben rászólt,hogy legyen kedves,és mossa meg a kezét,mert gusztustalan olyan felvágottat enni,amit cigarettás kézzel összefogdostak. Én jól ismerem ezt a nőt,együtt érzően még kicsit rá is mosolyogtam. Másnap anyu azzal jött haza a boltból,hogy mondták neki mekkora bunkó volt a párom,meg én is mert még ki is röhögtem az eladót. Anyunak egy kissé maradi felfogása van,és hiába mondtam,hogy egyáltalán nem bunkón szóltunk,most akkor is mi vagyunk a rosszak,mert miattunk fog összeveszni az emberekkel.


26/N


2011. jún. 29. 10:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mi nagy városban lakunk,de az én anyósom is olyan,hogy mindig azt nézi,hogy mit szól a szomszéd,az óvónéni,a tanárnéni,a doktornéni,a vendég(pedikűrös)...stb.Én meg úgy vagyok vele,hogy ami nekem és a családomnak jó,ahhoz nem érdekel,hogy ki mit szól.(az én életem úgy kell élnem,ahogy nekem tetszik)
2011. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ne aggódj, az én anyum is ilyen..sőt a nagymamám is.

A múltkor a nagyim olyat mondott, hogy majdnem eldobtam az agyam tőle.

Megkérdezte, hogy hány gyereket szeretnénk a férjemmel. Mikor mondtam, hogy 3-at... :) deee ha esetleg megengedhetjük anyagilag, akkor 4-et is bevállalnék, akkor totálisan elhült. Közölte, hogy az ha valakinek 3-4 gyereke van, milyen cigányos, és hogy mit fognak már szólni az emberek...

:O Agyam eldobom... :) Ezt akárhányszor elmesélem valakinek, mindig felmegy bennem a pumpa. :)

2011. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

11:23


Nem hogy örülnének, hogy valaki be mer vállalni 4 gyereket!

Mi 8an vagyunk testvérek, a rokonság "fekete bárány", hogy anyu hogy mert bevállalni ennyi gyereket. (Pedig nem vagyunk cigányok)

2011. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mi volt ezen bunkóság? Az eladó volt bunkó, hogy ez alapból nem jutott eszébe. Még a boltot is bezárhatnák ezért.
2011. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Párodnak volt igaza.
2011. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!