Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon vadul rúg a babám. és...

Nagyon vadul rúg a babám. és jó kemény mikor rúg. most a párom is azt mondta ez nagyon durva.25. hétben vagyunk. mi lesz később?

Figyelt kérdés
persze örülök, hogy mozog, hisz ezek az életjelzései :D
2008. ápr. 15. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én is a 25 hétben vagyok, és sokszor akkorákat rúg,h csak lesek..olyan mintha forgolodna vagy dobálná magát...mikor kisebb a rugás akkor meg meg vagyok ijedve már...
2008. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondold el,nekem állandóan a hólyagomat rúgdossa,nem semmi,és mindig akkor amikor épp nem tudok elmenni pisilni.mert olyan helyen vagyok.:-)

Később majd ritkul,mert egyre kevesebb helye lesz, de addig kapunk ahol csak ér:-)

2008. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezt a kérdést én is feltettem magamnak:-)

Még erősebb rugásokra számíthatsz, de kevesebb mozgásra. Néha nagyon erőteljesen mozog, sokszor felvátlta a rugást az az érzés, hogy kinyomja magát valahol, pl a bordádnak a fenekét. De mivel a helye kisebb, kevesebbet forog. Pont a legmozgékonyabb időben vagy.-)

Simizd meg olyankor, akkor el szokott nyugodni:-)

2008. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, most azt vettem észre ha felállok és kicsit rugozók abbahagyja, de amint leülök folyt.köv.

boldog babavárást nektek is

2008. ápr. 15. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi,most még rengeteg helye van.Nekem is volt,hogy akkora hacacárét csapott abban az időszakban,hogy nem tudtam mit csinálni tőle.Aztán már nincs helye,így csak úszkál meg helyezkedik,meg néha megrugdos.
2008. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha pl. sétálsz vagy ahogy írod rugórol abbahagyhatja,mert odabent ő is ringatózik olyankor,és azt szereti.Állítólag.
2008. ápr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
rugózól, bocs
2008. ápr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!