Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van akkor ha az alhasam...

Mi van akkor ha az alhasam kemény, folyton szédülök tesztek eddg mind negativak lettek az a 2 teszt dokinál már voltam szerinte nem talált semmit de azt mondta figyeljek hasilag nö pedig már alig eszem most mi van akkor?

Figyelt kérdés
ja meg a multkor az volt a problémám h barnázásom volt 3 napig erre utána most megjött 11 3 napig barnázásom volt kevés azt 4 napig világos barna volt a mesim és akkor meg hirtelen sok volt
2010. szept. 2. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit zavarosan irtad le. Ha az a kerdes, hogy terhes vagy-e, akkor szerintem nem, de ird le egy kicsit erthetobben.
2010. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

na akkor mégegyszer :

a multkor voltam dokinál mert 3 napos volt csak a bajom errw azt mondta ö nem lát de figyeljek lehetek babás is erre most meg 11 . én jött meg 20.a helyet és addigra el is mult 18 án elöször sötét barna volt azt világos barna keverve a rózsaszinel . na már az is fura h hamarabb jött mindig 20. án jön bő egy hónapja szédülök ha hirelen felálok vagy kávét iszom vagy valami most meg hizom de csak hasra és fenékre pedig2 hete alig eszem a hasam meg tök kemény föleg ott lenn estére forró lesz a hasam mindtha ott lennék lázas

2010. szept. 2. 13:25
 3/6 eszo ***** válasza:

mikor teszteltél utoljára?


lehet csinálnod kéne egyet.

2010. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
8 adikán de akkor negativ lett de barátnömnek azt mondták h h valamije alacson és ezért nem mutatja ki:S most 2hós
2010. szept. 2. 14:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ezek fura tünetek. Nagyon szeretnél babát? Lehet, hogy azért produkálja ezt a szervezeted?
2010. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez hormonproblem, keress endokrinológust, ha nem akarsz folyton idegeskedni, ő egy vérvételből megmondja neked a tutit, és nem találgat, mint a nődokik.

2010. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!