Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok....

19 hetes terhes vagyok. Tegnap volam genetikai uh-n, ahol a doki mindent rendben talált, csak azt mondta, hogy a hasam kemény és ez vetéléshez vezethet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
magne b6 extrát is szedek
2007. nov. 29. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is kemény a hasam,de ez azért van,mert vékonyabb a testalkatom.A vetélésnek ilyen korban már vannak tünetei,a méhszáj kinyillik,vagy erős görcsög.Nem értem,hogy a dokid ha ilyent tapasztal,akkor befektetne és adna valami gyógyszert.Ez csak vélemény,de szerintem nyugodj meg.Én 20 hetes babás vagyok,veszélyeztetett.A haskemnyedésnél sokat kell pihenni!Minden jót és gratula a picihez
2007. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kedves dokid van!Nem hiszem, hogy baj lehet,mert akkor nem csak magne b6-t mondta volna, hogy szedd!Ez egy szélsőséges kijelentés volt, mert legrosszabb esetben vezethet ez vetéléshez.A lényeg, hogy nyugodj meg és ne törd a fejed ezen!Vagy kérd ki egy másik doki véleményét!És persze pihenj minél többet!Gratulálok a babához!

(37 hetes kismama)

2007. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy ilyen ember szülész-nőgyógyász!!!!Hogy mondhat ilyet egy kismamának aki teli van félelmekkel??? Hogy mit tegyél? Ha lehetőséged van rá akkor szerintem keress más orvost akinek van egy kicsi beleérzőképessége. Ja és nekem mindig bekeményedik a hasam az ultrahangon, mivel a baba nem szereti.

egy 23 hetes kismama

2007. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!