Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem durva, hogy...

Csak szerintem durva, hogy gyakorlatilag az anyjával tervez jövőt a párom?

Figyelt kérdés

Na a lényeg,hogy hétvégén mondta a páromnak az anyukája,hogy felújíthatná a szobáját. Erre mondja a párom,hogy nem,mert ő arra gyűjt,hogy minél előbb, 5 éven belül tudjon egy saját lakást venni kettejüknek. (mert ketten laknak albiba) Na most én nem azt mondom,hogy tervezzen velem jövőt,meg velem vegyen lakást vagy valami, de azért basszus ne is az anyjával. Most 22 éves,tegyük fel,hogy 27 évesen vesz egy lakást maguknak...akkor mikor akar elszakadni tőle?:S Amugy 1,5 éve vagyunk együtt.

Meglepődtem,és azóta ezen filózom..


Bocsi,ha kicsit hosszú lett,köszi a válaszokat!


2011. aug. 20. 12:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%

Nem arról van szó, hogy nem akar elszakadni, hanem arról, hogy felelősséget érez az anyja iránt.

Nem lenne szerinte korrekt - és azért igaza is van -,hogy ő felnevelte, most is tud pénzt gyűjteni (más az utolsó fillérig elveszi a gyereke fizetését), ő learatja ennek gyümölcsét, elmegy saját lakásba, az anyja meg szakadjon meg egy keresetből egy albérletben.

2011. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

Egyrészt szerintem nem akarja magára hagyni az anyját, egyedül.

Másrészt nem lehet tudni, de lehet hogy benő a feje lágya és pár év múlva teljesen másképp fog gondolkozni.


Mivel a ti kapcsolatotok, ezért szerintem nyugodtan kérdezz rá mit gondol a kettőtök jövőjéről.

2011. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jó én azt értem,hogy ő felelősséget érez,de nem kell azért félteni az anyját,mert fiatal is (40),és a keresete sem rossz.
2011. aug. 20. 12:16
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon sok ilyen férfi van. Soha nem fog elszakadni tőle. Az én exem is ilyen volt. Ott is hagytam. Én nem tudnék az anyóssal élni. Gondold át, hogy te tudsz-e, mert így lesz, ebben biztos lehetsz. Talán jobb még előbb véget vetni a dolognak...
2011. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
Becsülendő, hogy gondol az anyjára.
2011. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Rendes, hogy gondol az anyukájára, de azért tényleg érdekes meglátás felőled is...

Mondjuk másfél év még nem olyan hosszú idő, ki tudja, mi lesz 5 év múlva? Ha együtt maradtok akkor még aktuális lesz a téma...

2011. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Mi a szüleimmel többgenerációs családi házat tervezünk. Ahol együtt fogunk élni, nagyszülők, szülők és gyerekek. :-) Mi együtt tervezünk élni (van, akinek ez elfogatlhatatlan életfelfogás), de mi szeretjük nagyon egymást, a nyüzsgést, a káoszt. :-) Így is együtt élünk, de volt szó arról, hogy mi lesz, ha házasodni fogunk (mi fiatalok) és hát azok a terveink, amiket előbb elmondtam. Mondjuk azért én előre figyelmeztetném a párom, hogy mire számítsom, nem akarok becsapni senkit.
2011. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
72%
Ha nem akarsz anyóssal élni, még most hagyd el.
2011. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%
Jo otlet. VEgre nem albiban elnek majd. Vehet anyjanak/val lakast, miert ne. Kozben lesz egy komoly arja, azzal is el, de viszont anyjanak es sot maganak is, (valas eseten) biztositja a jovot/lakast. Miert ne? Vagy neked olyan par tetszik, aki bulizik, elissza az eszet? Azzal akarsz jovot tervezgetni? Azzal mindig is albiban maradsz.
2011. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem veled tervez közös jövőt vagy még nagyon éretlen a párod. Mondjuk egy 22 éves srác manapság szinte még tinédzser és nemigen fog másfél év után elköteleződni. Tapasztalat...
2011. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!