Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem durva, hogy...

Csak szerintem durva, hogy gyakorlatilag az anyjával tervez jövőt a párom?

Figyelt kérdés

Na a lényeg,hogy hétvégén mondta a páromnak az anyukája,hogy felújíthatná a szobáját. Erre mondja a párom,hogy nem,mert ő arra gyűjt,hogy minél előbb, 5 éven belül tudjon egy saját lakást venni kettejüknek. (mert ketten laknak albiba) Na most én nem azt mondom,hogy tervezzen velem jövőt,meg velem vegyen lakást vagy valami, de azért basszus ne is az anyjával. Most 22 éves,tegyük fel,hogy 27 évesen vesz egy lakást maguknak...akkor mikor akar elszakadni tőle?:S Amugy 1,5 éve vagyunk együtt.

Meglepődtem,és azóta ezen filózom..


Bocsi,ha kicsit hosszú lett,köszi a válaszokat!


2011. aug. 20. 12:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Èn 28 vagyok, az anyám 50. Egyedülálló. Èn rettenetesen aggódom azért, hogy mi lesz, ha nem talál maga mellé valami olyan férfit, akivel boldog lehet. A lakhatásunk megoldott, és remélhetöleg 5 év múlva is így lesz ez, de én is aggódom és felelösséget érzek a helyzetéért. A párod is csak biztosítani szeretné anyukád jövöjét, egy saját lakás azért sokat jelent. Attól még tervezhet veled is jövöt, ezzel a kijelentéssel nem azt akarta mondani szerintem, hogy vele akar élni örökre. De az anyja simán lakhatna abban a lakásban amit vesz neki, magatoknak meg majd az elkövetkezö 5 évben vesz egy masikat. Most ez a kettö nem csukja ki egymast, érted :) Ne dramatizáld túl szerintem.
2012. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!