Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm lelépett, pedig...

A barátnőm lelépett, pedig pont most mentünk volna nyaralni. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy egy néhány napra lemegyünk a tengerhez a jövő héten.

A szállás is el volt rendezve.

De semmi kedvem egyedül elmenni.

44F


2011. jún. 28. 22:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát ha nem ezen a hétvégén lenne komolyan jönnék veled. De jelenleg Ausztriában dolgozom, és csak 11-én jövök haza. :(


27N

2011. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

13:04-nek


Kérdezd meg, ha gondolod.

(Ha valakit érdekel, írhat nyugodtan a privátomra.)


Valamelyik előzőnek:

anyukám nem szeret utazni.

2011. jún. 30. 13:43
 13/17 anonim ***** válasza:
Társkeresőben hirdesd meg, a végén szerencséd lesz!
2011. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mint látom an már pár jelentkezö. Használd ki az alkalmat és vigyél el egy lányt innem a gyakori kérdésekröl, meglátod könnyebben el fogod feledni az exedet.
2011. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Már megint te?Tegnap nem találtál jelentkezőt?
2011. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

utolsónak:


Mindegyiknek, csak a szája járt, de egyik sem írt a privátomra!!


(Azért már hadd ne keljen könyörögni, hogy a tengerhez elvihessek valakit!!)


Ha vasárnapig nem ír senki, akkor lemegyek egyedül és kész!

2011. júl. 1. 11:33
 17/17 anonim ***** válasza:

De én már kérdeztem tőled hogy miért nem rakod fel magad egy társkeresőre?Szerintem ebbe a nagy melegbe amúgy is beindulnak a hormonok és ki ne akarna egy pár napos kiruccanást??!

Tuti hogy lenne jelentkező bőven!Ne hogy már itt a gyakori kérdéseken akarjál találni!

Vagy menjél fel egy chat oldalra még ott is előbb találsz magadnak mint itt!De én a társkeresőt javasolnám!

Én nem ki oktatni akarlak,de én tuti hogy ezt csinálnám és oda még képet is tudsz feltölteni!Na mind 1 te tudod....

2011. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!