Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm lelépett, pedig...

A barátnőm lelépett, pedig pont most mentünk volna nyaralni. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy egy néhány napra lemegyünk a tengerhez a jövő héten.

A szállás is el volt rendezve.

De semmi kedvem egyedül elmenni.

44F


2011. jún. 28. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hm..sza.r ügy.

Egy barátod vidd magaddal esetleg.Lehet becsajoztok:D

2011. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

haver,testvér,ismerős akivel lehetne?


vagy próbáld meg átadni ha veszteséggel is másnak az utat

2011. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Jelentkezőt vársz? :)
2011. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
vidd el vmelyik haverodat..
2011. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Megyek veled! D


30/N

2011. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Engem is vihetsz:D Hova megyunk??:D
2011. jún. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ajánlgattam féláron fűnek-fának, de mivel már e hét végén (vasárnap vagy hétfőn) indulni kellene, ez így túl gyors lenne mindenkinek.

Már végig hívtam az ismerőseimet is, de most persze egyikük sem ér rá. Vagy dolgoznak, vagy már meg van konkrétan a nyári programjuk. Csak egy srác ajánlkozott nagyon, de ő meg dohányzik és erősen sörözik. Én meg nem iszom és nem dohányzom. Maximum vacsora után, beszélgetés mellett egy kis boros-kólát.(Meg talán érthető, hogy nem is igazán szeretnék, egy pasival menni nyaralni...)

Amúgy semmi extra program nem lenne.

Csak autóval le H.országba, kis strandolás, főzőcske az apartmanban, este meg fagyizás a kikötőben...

(Amúgy jól tudok főzni!!)

Ilyen hirtelen, hol találok egy rendes/kedves/értelmes/ifjú hölgyet, aki elfogadja mackós külsőmet és akit jobban érdekel a diszkónál pl. egy romantikus esti séta az óvárosban??

(Nem hinném, hogy most bárki is írna hirtelen, egy fotó kíséretében a privátomra, hogy szívesen eljönne...)Pedig még pénzbe sem kerül, mert ki van fizetve az apartman. (Persze nem fogok tiltakozni, ha esetleg valaki jobban érzi magát attól, ha beszáll az üzemanyagba, vagy az autópályadíjba, de ez számomra amúgy teljesen lényegtelen.)

Na megyek kicsit aludni...hátha csoda történik holnapra.

2011. jún. 29. 02:29
 8/17 A kérdező kommentje:

01:21 -nek


Igazad van, nem írtam, hogy hová...

Szóval Rogoznica és Primosten között egy kis vízparti apartman.

2011. jún. 30. 12:06
 9/17 anonim ***** válasza:
Vidd el Anyukádat! Nem piszkállak, komolyan mondom, biztos örülne! Nincs abban semmi, másik negyvenes férfi ismerősöm is van, aki Anyák Napja alkalmából elvitte az anyukáját pár napra egy szép városba körülnézni. És még a nőknek is szimpatikussá válhatsz, hogy így szereted az Anyukádat!
2011. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én mennék nagyon szívesen, de férjnél vagyok, ö meg nem örülne (érthetö).

Végigkérdezhetem a barátnöimet ha gondolod...

23/N

2011. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!