Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan hogy a pasid szó...

Volt olyan hogy a pasid szó nélkül lelépett?

Figyelt kérdés
egyik nap még minden oké legalábbis azt hiszed és másnapra szó nélkül eltűnik 1-2 év után, nem reagál hívásra, semmire? nem a tinikre gondolok hanem felnőtt, normális kapcsolatokra
2011. okt. 27. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Nekem. Kétszer is.

Bár előtte mindig szólt.

Úgy gondoltam jól működő kapcsolat, majd számomra teljesen váratlanul (értsd: randira mentem) találkoztunk és bejelentette, hogy be akarja fejezni.

Ezek után eltűnt napokra, se telefon, se sms, semmi.

Neki a magyarázata az volt, hogy "hívták" fentről entitások, hogy ezáltal tanulhassak én is, ő is és 1 harmadik személy akivel másodjára elment...

Nem zakkant amúgy... :)))), csak nagyon ilyen beállítottságú, bár én is, ezért könnyebb volt megérteni.


Amúgy azóta már a férjem és boldog házasságban élünk.

2011. okt. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem volt. Hálisten.
2011. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaja..a volt pasim..

Sokat vitáztunk, szinte hetente. Egyszer én mondtam, hogy kész, elköltözöm, nagyjából össze is szedtem a cuccom, de nem gondoltam komolyan, csak íjesztésnek szántam.

Elmentem dolgozni, éjjel 11-kor értem haza, és üres volt a lakás! A bútorokat ő hozta, s míg dolgoztam, ő "kiköltözött". A földön aludtam, mivel ágy sem volt..

Utána még kibékültünk, de nem vezetett sehova sem..hülye voltam.

Rá pár hónapra megtaláltam a férjemet :D

2011. okt. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen eset szinte mindenkivel előfordul. Tőlem is mentek el szó nélkül, és én is tüntem már el így.

Talán azért tettem, mert nem tudtam volna megmagyarázni a miérteket. Egyszerűen nem, és kész. Gondolom akik tőlem mentek el, ők is hasonló képpen gondolták.

Ilyenkor egyszerűbb eltűnni. Persze nem jó megoldás, de egyszerű.

2011. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Lehet ez még tiniszerelemnek számít, mert én "csak" 18éves voltam(jogilag felnőtt) párom meg 19.

Minden rendben volt látszólag. Egyszer csak feltűnt, hogyha én nem hívom fel őt akkor ő nem hív engem. Kivárásra játszottam és egy hónapig nem keresett. Egy hónap után találkoztunk véletlenül egy rendezvényen és akkor, mint aki nem ismer elment mellettem. Ismerőseim beszéltek vele, hogy esetleg megmondhatná a pasi hogy vége köztünk mindennek. annyit mondott, hogy szép volt jó volt ennyi volt és otthagyott.

Azért hagyott el mert karácsonyra apa lett mi meg augusztusba szakítottunk. Szóval megcsalt a kapcsolatunk alatt is.

Most nyár elején 4évvel a történtek után megkeresett, hogy kezdjük elölről amit akkor abbahagytunk. Elküldtem őt melegebb éghajlatra.

1,5év alatt kilábaltam az általa okozott depresszióból és mire normális kapcsolatom lenne akkora kezdjük újra. Jó poén volt. Talán az év legjobb vicce:)

22/l

2011. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos volt...Úgy mentem bele a kapcsolatba,hogy ő őrülten szerelmes belém,már 2 tali után belémzúgott meg a szöveg.Tényleg minden jó volt köztünk,végre a szexben is ott tudtam lenni mellette...Aztán szépen eltűnt.A poén,hogy pár percre lakunk egymástól nagyvárosban...Én meg női büszkeségből elfogadtam,hogy tojik rám és én sem kerestem őt.Aztán összejöttem mással.Félév múlva összefutottunk az utcán(amitől mindig rettegtem).Pár perc duma a villamoson és este már szerelmes sms-eket írt.Nem tudtam mire vélni.Nem reagáltam,hisz amikor jött éjjel az sms,az új párom aludt mellettem.Neki is volt kapcsolata már,mint a közösségi oldalról kiderült,összeraktam a dátumokat.Nagyjából akkor tűnt el,mikor összejöhetett mással.

Nevetséges...Persze még 2év múlva is írt,hogy szeret,mikor épp nem volt meg a nője.Miért vannak ilyen gagyi gyerekek???(24 felettiek vagyunk).

2011. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Amikor mi összejöttünk azt mondta, hogy éppen szakított a barátnőjével. Ami persze nem volt igaz, de ez csak utólag derült. Ahogy az is, hogy még terhes is lett. Persze annyi tartása nem volt, hogy ezt személyesen elmondja. Később tudtam meg másoktól. Amúgy az a hab a tortán, hogy később elváltak, mert kiderült, hogy a gyerek nem tőle van. De akkor már nem volt mersze, hogy azt mondja, hogy kezdjük újra. Jobb is, mert menet mondtam volna.
2011. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem. De ismertem egy lányt, akivel folyton ezt csinálták a pasik, persze nem is ok nélkül, mert nem elég, hogy külsőleg nem volt szép (kövér volt, ápolatlan és csúnya), emellett belsőleg is egy szenny volt, és buta. Ennek ellenére szépnek hitte magát, kéthetente más pasija volt, akiknek csak arra kellett. Mindegyik őt dobta, de úgy, hogy egyik nap már elkerülték és annyira sem tisztelték, hogy szakítsanak vele. Lerázták.
2011. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éves voltam,ő 19.Már 3 hete jártunk,szóval még eléggé ismerkedős fázisban voltunk,de úgy nézett ki,hogy passzolni fogunk egymáshoz.Közös érdeklődési körök,vonzalom,stb.Kimentünk a Tisza partra a barátaival szórakozni,nagyon jól éreztük magunkat.Aztán másnap úgy eltűnt,mintha a föld nyelte volna el.A telefonja sem válaszolt.Ez volt így augusztus közepén.Én is kivárásra játszottam,próbáltam elhitetni magammal,hogy biztos csak sok a dolga,vagy elromlott a telefonja.Aztán elfogyott a türelmem,már szeptember közepe volt,tehát eltelt egy hónap.Ráírtam egy sms-t,hogy hogy van,és miért tűnt el.Erre visszaírta,hogy vége.Sokáig magam alatt voltam,és magamat hibáztattam.Rosszul esett,hogy így szó nélkül leépített és arra sem volt gerince,hogy személyesen mondja el.Azóta eltelt 4 év,bejelölt ismerősének facebook-on,rám is írt párszor,de engem már nem érdekel.Persze udvariasságból válaszoltam neki,de ha újra akarná kezdeni,biztos,hogy elküldeném a francba.Minden esetre az azóta sem tudom,hogy mi volt a baja,de nem is fogok rákérdezni.Nehogy azt higgye,hogy még érdekel.
2011. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsi ez lemaradt:25 éves nő vagyok:)
2011. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!