Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szó nélkül lelépett....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szó nélkül lelépett. Szerinted?

Figyelt kérdés
kisebb-nagyobb megszakításokkal 1 évet voltunk "együtt". Igaz elég laza kapcsolat volt, nem egy komoly párkapcsolat. Már pár hónapja mondogatta h nem adok neki elég szeretet, én mondtam h nem tudok változni. Aztán múlthéten megbeszéltünk egy találkozót de nem keresett. Én egyszer rácsörögtem, nem vette fel, nem hívott vissza. Én sem kerestem azóta. Elég gáznak tartom h annyit sem mondott h ennyi volt, viszlát. Szerinted?
2011. márc. 23. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
velem is megesett... gyáva kimondani h vége
2011. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem is azon lepődtem meg hogy vége, mert várható volt, hanem ezen a sunyi módszeren, hogy majd úgyis rájövök.
2011. márc. 23. 15:35
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak attól jobb, mikor az esküvőről lép le a vőlegény.:S

Sajnos megesett.:( Esküvő előtt egy héttel lelépett a drágaság és azóta egy képeslapot sem küld:S

2011. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
uh.. hát az nem semmi. döbbenetes és elkeserítő hogy milyen szemét emberek vannak. :S
2011. márc. 23. 15:40
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
miért zavar ez téged ? ha nem szeretted , meg ezen nem is tudtál volna változtatni akkor miért érdekel.
2011. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
csak ez a sunyisága dühítő azért érdekel, mert még annyi sem volt benne h megmondja
2011. márc. 23. 15:42
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Laza kapcsolat - laza szakítás.

Nem jártatok igazából,a barátod szakításhoz való hozzáállása tükrözi a kapcsolatotok mélységét.Inkább azon szomorkodj hogy nem vagy elég értékes ahhoz,hogy egy fiú komolyan vegyen és alkalmasnak találjon igazi kapcsolatra.Azon is gondolkodj el hogy neked miért felelt meg ez az állapot egy éven át,és miért nem vágytál valódi kapcsolatra.

2011. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
utolsónak igaza van. de azon nem szomorkodom h ez csak ilyen kapcs. volt, mert nem is illettünk össze, ezért nem is szerettem. vágytam komoly kapcsolatra, de nem jött össze. igazából azért voltam vele mert nem volt jobb, csak szánalmasnak tartom ezt a közlési formát ennyin "akadtam" ki kicsit. számítottam már erre amúgy
2011. márc. 23. 15:55
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem meg te vagy a sznalmas aki csak azért volt vele mert nem volt jobb.ezek után mit vártál,de most őszintén?
2011. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
szép ember vagy, hogy nem volt jo nem szeretted, de vele voltál... ha viszketett a nunid, vagy vmit venni kellett neked, akkor jo volt hogy ott volt?
2011. márc. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!