Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom "mindig" az sms-kapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom "mindig" az sms-kapcsolatok.hu oldalon van. Ismeri vki ezt az oldalt? Mi célt szolgál?

Figyelt kérdés

láttam, hogy lehet egy sms-t ingyen küldeni

és utána mi, hogyan történik? (nem karok regisztrálni, azért hogy meg tudjam)valaki tudja?


ez voltaképpen burkolt szexpartner kereső? mert ahogy láttam sok csaj bedőlve, meg egyéb pózokban teszi fel magát, a szövegek meg mellettük, gyere chateljünk...


szóval nem tudom hova tegyem a barátomnak ezt a "hobbyját"


az is lehet csak unalmában, vagy kíváncsi


nem tudom mire gondoljak.

szerintetek mi ez az oldal?


2011. nov. 6. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szerintem :1., egy tipikus csaj vagy aki rögtön kombinál (nyugi, én is ilyen vagyok :D)

2., had legyen a párodnak egy kis magánszektora, ha csinál valamit úgy is megtudod

3., lehet hogy már előbb regelt, minthogy veled összejött.

4., amíg nincs semmi feleslegesen parázol :)


L21

2011. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
miből gondolod, hogy regisztrált???
2011. nov. 6. 19:53
 3/17 anonim ***** válasza:
gondolom másképp nem lógna előtte állandóan...ha meg nem is kell regelni te is megtudod nézni mi az...
2011. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
amit megnéztem, és amit tudok az oldalról azt a kérdésemben beleírtam.
2011. nov. 6. 20:24
 5/17 anonim ***** válasza:
nem az lenne a legegyszerűbb hogy tőle kérdeznéd meg egyenesen és nem a háta mögött puhatolózol? mi nem ismerjük őt se téged nem tudhatjuk mi jár a fejébe ha ilyen oldalra megy fel...
2011. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

a szemembe szabályosan letagadja, hogy ezt az oldalt látogatná.

és amikor megmutattam neki az előzményekben, akkor meg azt kamuzta, hogy még előttem volt azon az oldalon (a dátumot már fel sem hoztam - az is az előzményekben van...)

szóval nem őszinte.

2011. nov. 8. 17:04
 7/17 anonim ***** válasza:
ha nem őszinte akkor meg nincs értelme a kapcsolatnak...egy kapcsolat egyik alapköve az őszinteség ami után jönne a bizalom, de ha nincs őszinteség nincs bizalom se és össze is rottyant a kapcs...szerintem beszéld meg vele...lehet "kicsi dolog mert csak egy netes oldal, de ha ilyenbe kamuzik később másba is fog, nagyobb dolgokba...
2011. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ezt hiába beszélem meg olyannal, aki nem őszinte; de köszi a tippet.
2011. nov. 10. 20:43
 9/17 anonim ***** válasza:
az nagy baj ha nem az....
2011. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

attól még nem biztos, hogy nem korrekt.

csak nem őszinte. máshogy kell vele játszani az életet.

2011. nov. 12. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!