Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves lány vagyok teherbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány vagyok teherbe estem, a barátom pedig lelépett a volt csajával. Segítség! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 hónapja jöttem össze vele, beszélt ő a volt barátnőjéről,de előadta,hogy sosem szerette stb...

Természetesen védekeztünk,de kiderült terhes vagyok. A barátomnak ezt gyakorlatilag el sem tudtam még mondani,mivel miután megtudtam,h. kibékült a volt csajával nem beszél velem. Teljesen véletlenül tudtam meg,h. együtt vannak. Persze megkérdeztem a pasimtól igaz e a sztori,de ő letagadta,majd lerakta a telefont,hogy visszahív. Nos 1hete volt. Azóta sem hívott. Nem reagál semmire, magyarul kiiktatott. Kérdés ezek után mit tegyek?hogy közöljem vele,h. terhes vagyok?


2010. nov. 26. 10:46
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
51%
Ne közöld vele,vetesd el minnél sürgősebben,ha nem szeretnéd elbaszni az életedet. Fiatal vagy még. Szarj rá a csávóra,ő most ne érdekeljen,az érdekeljen legfőképpen,hogy ne szúrd el az életedet. Van még időd szülni. Vele meg majd később közlöd,hogy terhes voltál.
2010. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
89%

hát menj el hozzá, aztán mond meg neki.

nézd meg mit lép rá, aztán ha segít az elvetetésben, vagy az eltartsában, akkor hajrá, talán még nem akkora görény, mint látszik

de ha teljesen pánikba esik és eltűnik még ennél is hobban, akkor rajtad áll a döntés

21/L

2010. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
92%
Tök mind1, mert ilyen embertől te aligha várhatod, hogy majd rohan vissza és felelősségteljes apa lesz. Vagy egyedül tartod meg a gyereket, vagy én javasolnám az abortuszt.
2010. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
89%

Ezt neked kell eldöntened, hogy képes vagy e arra, hogy felnevelj egy gyereket, és adottak e rá a körülmények, vagy ha képtelen vagy rá akkor jobb ha elveteted ezt neked kell eldöntened. De vigyázz mielőtt kifutsz az időböl.


Az apát azért értesítsd , legalább gyerektartást fizessen ha megtartod a babát.

2010. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Mindenképp elvetetem, de azért szeretném ha tudná.Persze úgy néz ki most a régi barátnőjével van. De egyáltalán nem ilyennek ismertem meg,és nem tudom elhinni,hogy ő ilyen. Nem tudom felhívni,mert nem veszi fel.Arra gondoltam írok neki egy levelet,vagy emailt. De ez komoly,hogy emailben kell közölnöm egy ilyen dolgot????
2010. nov. 26. 10:54
 6/44 anonim ***** válasza:
82%
A srácot hagyd a fenébe,ez eléggé egyértelmű.A többi meg a te döntésed.
2010. nov. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
72%

Először minden lány ezt mondja , hogy tuti , hogy elvetetem....

Aztán telik múlik az idő és elkezd növekedni a poci, majd már késő lesz mert túl sokat filozofál , hogy az "még is csak egy élet" De kérdés, hogy HOVA szüli meg????Hova??


Ne hogy úgy járj mint egyik ismerősöm, hogy a csaj megtartotta a végén a gyereket a pasi a gyerek miatt visszament hozzá azóta csak vita van veszekedés megcsalás a gyerek nem egy összetartó erő..

2010. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

De egyszerűen nem értem. 28 éves léttére, annyi tartása nincs ezek után,hogy annyit írjon : sajnálom...

Gondoljátok érez vmi lelkifulldalást, vagy szégyenli magát amiért lebuktattam? ő nem számított rá,hogy ez kiderül valószínű még egy két hétig játszott volna amíg eldönti ki kell neki.Gondoljátok a csaj tud rólam? Ezek szerint ha visszament hozzá, akkor őt szereti?

2010. nov. 26. 10:58
 9/44 anonim ***** válasza:
94%

írj neki mailt, hogy beszélned kell vele egy nagyon fontos ügyben, ekkor és ekkor, itt és itt találkozzatok, és ha nem lesz ott, megbeszéled az anyukájával.

szemét húzás, de a pasik félnek az anyjuktól, és ha már nincs más, az anyuka kártyát elő lehet húzni.

tutira ott lesz.

ha nem,m tényleg menj el az anyukájához pl. ha olyan helyen dolgozik, mondjuk boltba, akkor menj be a boltba és csak beszélj vele pár szót. nem babaügyben, csak úgy. mellesleg említsd meg h nem tudsz semmit a fiáról, pedig nagyon fontos lenne, hogy beszéljen veled.

erre tuti reagálni fog a gyerek, mert ha kilépsz a helyiségből, az anyja már hívni is fogja, h képzeld most beszéltem XY.al, és mondta hogy...blablabla.

ha ez sem hatja meg (amit kétlek) közöld anyucival h terhes vagy, de a fiával még csak közölni sem tudod, h apa lesz, mert nem lehet elérni...így már tuti rohanni fog, hogy MIVAAAAAN??? és még az abortuszt is kifizeti:)


remélem sikerül valamit tenned!

Írd meg mindenképp!!!


20Ł

2010. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Nem mutatott be az anyukájának, ez a gond. Egyenlőre senkinek nem mondtam el ezt a dolgot, a szüleimnek nem szeretnék csalódást okozni, arra gondoltam írok egy emailt. De félek arra sem fog reagálni,ha csak annyit írok találkozzunk arra nem fog eljönni,mert egyrészt sztem nagyon pofára esett,hogy lebuktattam,másrészt nem érdeklem,hogy egyáltalán bármiről is beszéljen velem. Kérdés hogy írjam meg az emailt, gondoljátok tudok bűntudatot okozni neki ezek után?
2010. nov. 26. 11:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!