Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves lány vagyok teherbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány vagyok teherbe estem, a barátom pedig lelépett a volt csajával. Segítség! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 hónapja jöttem össze vele, beszélt ő a volt barátnőjéről,de előadta,hogy sosem szerette stb...

Természetesen védekeztünk,de kiderült terhes vagyok. A barátomnak ezt gyakorlatilag el sem tudtam még mondani,mivel miután megtudtam,h. kibékült a volt csajával nem beszél velem. Teljesen véletlenül tudtam meg,h. együtt vannak. Persze megkérdeztem a pasimtól igaz e a sztori,de ő letagadta,majd lerakta a telefont,hogy visszahív. Nos 1hete volt. Azóta sem hívott. Nem reagál semmire, magyarul kiiktatott. Kérdés ezek után mit tegyek?hogy közöljem vele,h. terhes vagyok?


2010. nov. 26. 10:46
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

Komolyan úgy gondoljátok,hogy egy ilyen embernek tartsam meg a gyerekét? Vagy szüljem meg és adjam örökbe?

Ha valaha is lesz gyerekem, akkor olyan embertől szeretném akiben megbízok és aki viszont szeret. soha nem adnám örökbe a gyerekem. soha.

2010. nov. 26. 12:25
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hogyha teheted, és nem lakik túl messze, személyesen keresd fel. Ez nem e-mail vagy sms téma, ezt nem lehet ilyen formában sem közölni sem megbeszélni. Az meg a minumum hogy fizeti a műtét felét!! Ha meg nem hajlandó fizeteni, közöl a barátnőjéve is, hogy mit tett veled és hogy hagyott ott. tudja már ő is hogy milyen az a pasi akivel együtt van!!
2010. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképpen személyesen beszéld meg vele, keresd fel. Sőt én még a családjának is elmondanám! EGyáltalán nem ciki beavatni az ilyenbe a pasi családját, sőt a barátnőjét is! Mondd meg neki hogy fizesse ki a műtétet, amit ha jól tudok több 10 ezer ft, vagy ha nem fizeti ki, akkor elmondod a családjának is meg a barátnőjének is. Épp elég azt lelkileg átélni, hogy elveszíted a babádat, sőt mi van ha a miatt a pasi miatt többé nem is lehet gyereked????
2010. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem gondolom azt hogy meg kéne tartanod de azt sem, hogy el kéne vetetned.


A megtartást tekintve vedd szemügyre a következő dolgokat:

- lenne e segítséged a felnevelésében azaz anyuka rokonok egyebek

- ha nicns senki aki segítsen akkor van e annyi pénzed amiböl ketten meg tudtok élni

- hova is szülöd meg a gyereket, lakásba vagy házba, nem e omlik rád a lakás amiben vagy, megfelelne e egy babának

- egyedül nehezen fog menni ha megtartod az tuti, legfőbképp időd nem lesz és pénzed..

2010. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

13:07


Az is egy hatalmas döntés,hogy elveteti a babát..de ha úgy dönt most,hogy örökbe adná a babát,akkor ez a 9 hónap alatt biztosan meg fog változni.A saját gyerekét hordja a szíve alatt és 9 hónap után képtelen lenne odaadni bárkinek is,még akkor is ha egy olyan férfitől van,akitől nem akarná..


Tehát 2 lehetőség van csak,és nem 3..vagy úgy dönt,hogy elveteti,vagy pedig megtartja és felneveli.

2010. nov. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

13:52-es


igen annyiban igazad van, hogy az is fent áll, hogy megtartja és most úgy gondolja , hogy majd örökbe adja.....van aki tényleg képes rá, de a legtöbb nő aki 9 hónapot vár és megszüli azután a legtöbb esetben megtartják mert akkor már érzi és a saját kezében fogja a saját kis életét....


Szóval ha elveteti nem lesz baba, ha meg nem és eltelik a 9 hónap akkor valószínűleg megtartja.

2010. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
75%
Mond meg neki és vetesd el. csak rossz lesz. hidd el. tapasztalat
2010. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolótól kérdezném,hogy mire érted,hogy rossz lesz? :S az abortuszra célzol?
2010. nov. 26. 14:39
 29/44 anonim ***** válasza:
vetesd el
2010. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy az alapján dönts már egy gyerek sorsáról, hogy itt mit írnak az emberek. Nem ismernek, nem ismerik az anyagi körülményeid, nem ismerik az élethelyzeted, nem ismernek SEMMIT:


Neked kell végiggondolnod, hogy megtartod-e vagy sem. Nehogy mát itt bocsásd szavazásra...


Amúgy azért nem ártana, ha az apja tudna róla.

Megkérdezhetem, hogy milyen védekezés mellett fogant a baba?

És egyáltalán 100%, hogy terhes vagy, vagy csak késik, és előre parázol?

2010. nov. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!