Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség!? Van egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség!? Van egy 18 éves fiú (én 16)aki tetszik és nem tudom hogy mit akar.

Figyelt kérdés
Már nem egy suliba járunk de amikor még egy suliba jártunk észrevettem hogy ha meglátott akkor szinte mindig nézett.Egyszer a barátnőmmel elmentünk egy buliba és ő oda hívta hozzám egy -két szót beszéltünk és otthagyott, és nem jött vissza. Se előtte se utána nem beszéltem vele csak ezt a pár szót.De még régebben msn-re is felvett mert egyik barátnőm kérdezte tőle hogy ismer-e és azt mondta hogy igen tudja ki vagyok és utána vett fel msn-re meg a myvipemet is megnézte többször is( a buli után is) És most is nem rég!!!!! Mit csináljak ?? Felejtsem el vagy ne??? Miért csinálja ezt? Vagy miért nem kezdeményez? Esetleg nekem kellene kezdeményezni de sajnos én nem merek mert vannak olyan "menő " haverjai és félek hogy ő vagy a haverjai leégetnek hogy kezdeményezni merek! Kérlek segítsetek ti mit tennétek az én helyemben?
2009. szept. 10. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát ez így elég zavaros. Hát valszeg ősem tudja, h mit akar. Sztem irj rá msnen és kérdezd meg, ez a leg egyszerűbb, sok sikert :) Ha jófej, nem fognak a barátai kicikizni
2009. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Hát ez egy picit furcsa... De lehet hogy csak félénk és nem mer kezdeményezni:)

Ha nem szeretnéd leégetni magad avval, hogy kezdeményezel nálla, akkor szerintem egy baráti beszélgetést próbálj vele, és igy jobban megismerheted illetve azt, hogy milyen szándékai vannak:)

2009. szept. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!