Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 eves vagyok, van egykapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 eves vagyok, van egykapcsolatom egy ferfival aki 33 eves, boldogok vagyunk egyuttt, de a ferfinak van egy 7 eves kapcsolata. Engem nem akar elvesziteni de a masikot meg nincs oka kirugni, megszeretem . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tartanék vele kapcsolatot. Egyrészt nem rondítok bele egy működő kapcsolatba,másrészt önérzetesebb vagyok annál,hogy pótlék legyek.
2011. júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna összejönnöd vele...
2011. júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 priszoner brek válasza:
54%

De mi a f@szomért kurv@skodsz már megint??

Ez a 7 bűn eggyike amit csinálsz.

Szóval állj le szerintem.

2011. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

önző g.ci a szeretőd...te meg egy marha vagy, hogy hagyod magad kihasználni...tudod te is, hogy esélyetek nincs egy normális kapcsolatra, és mégis vele maradsz.

gratulálok!

2011. júl. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Keress egy korban és mentalitásban hozzádvaló pasit akivel ha összejössz akkor nem teszel tönkre egy komplett családot.


"Engem nem akar elvesziteni de a masikot meg nincs oka kirugni, megszeretem ."


Ez ilyen tipikusan két végéről égeti amit csak lehet. Nem mondom h nem az, mert elég trükkös a fickó, inkább az az aranyos h a gyomrod ezt így beveszi :D

2011. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csodálkozom, a mai "nőkben" semmi tartás sincs...
2011. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem nők. Még kislányok. Csak nagylánykodnak, nem sok sikerrel. Valahogy mindíg szánalmasra sikerül, ki tudja miért. :D

A kérdésre válaszolva, ha nem látod azt hogy csak szexre kellesz neki, akkor semmit, mert neked ez így jó ahogy látom.

Ha kirúgni nem akarod, akkor nyeld le hogy van másik, és te csak kiegészítő vagy.

Ennyit tudok mondani. Senki nem fog sajnálni, és senki sem fogja megoldani helyetted a dolgot.

2011. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2 csaja van egyszerre? áóó..

ez nem fog hosszútávon működni.. mondd, hogy válsszon, ki neki a fontosabb.. nem biztos, hogy téged választ, de legalább akkor nem rabolja az idődet

2011. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Látszik mennyire éretlen személyiség vagy kérdező, hogy képes vagy fenntartani egy ilyen megalázó kapcsolatot... Remélem, megjön a jobbik eszed és kilépsz mielőbb.
2011. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!