Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves lány vagyok teherbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány vagyok teherbe estem, a barátom pedig lelépett a volt csajával. Segítség! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 hónapja jöttem össze vele, beszélt ő a volt barátnőjéről,de előadta,hogy sosem szerette stb...

Természetesen védekeztünk,de kiderült terhes vagyok. A barátomnak ezt gyakorlatilag el sem tudtam még mondani,mivel miután megtudtam,h. kibékült a volt csajával nem beszél velem. Teljesen véletlenül tudtam meg,h. együtt vannak. Persze megkérdeztem a pasimtól igaz e a sztori,de ő letagadta,majd lerakta a telefont,hogy visszahív. Nos 1hete volt. Azóta sem hívott. Nem reagál semmire, magyarul kiiktatott. Kérdés ezek után mit tegyek?hogy közöljem vele,h. terhes vagyok?


2010. nov. 26. 10:46
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
72%
ne vele foglalkozz hanem magaddal és a babával. gondold át h biztos el akarod-e vetetni..
2010. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
95%
Ha a szüleivel lakik,akkor felkeresheted ott,vagy a munkahelyen esetleg.Ha vannak közös ismerőseitek azokon keresztül.Sajnos vannak ilyen szemetek.És lehet nem fogod jobban érezni magad,de én jól megszívatnám a helyedben valahogy.
2010. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
96%
azt szerintem mindenképp közöld vele h terhes vagy. joga is van tudni, meg egyébként is, ne érezze már olyan jól magát ha ekkora genyó volt. mail, vagy sms, ilyesmi.
2010. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 Snapette ***** válasza:
100%

Lehet, hogy aljas húzás lenne, de ha nem tudod rávenni, hogy találkozzatok, akkor írj egy üzenetet neki, hogy terhes vagy, megtartod, és majd keresed a folyósítandő havi csekkek érdekében, és többet ne vedd fel vele a kapcsolatot. Nézd csak meg, milyen hamar fog keresni, és hogy fogja törni kezét-lábát, hogy beszélgessetek. Aztán meg hagyjad, hogy frászoljon egy darabig, és ne szólj neki túl hamar, hogy elveteted.

Egyébként előzővel egyetértek a kapcsolatfelvételi módszereket illetőleg.

2010. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Ő boldogan el van a csajával, én meg itt maradtam. Egyébként soha nem hittem egy pasiban sem, csak benne, olyan szinten beetetett ezek szerint.Közlöm vele emailben, nem tudom fog e rá reagálni. Kiváncsi leszek a fejleményekre.
2010. nov. 26. 11:37
 16/44 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm az eddig válaszokat tőletek, és,h. nem néztek hülyének...
2010. nov. 26. 11:38
 17/44 A kérdező kommentje:
Akkor kerek perec közöljem egy emailben,hogy terhes vagyok és ez és ez van? Durva,hogy 2010-ben ezt is emailben kell közölni.
2010. nov. 26. 11:39
 18/44 Snapette ***** válasza:
100%
Az, de azért az is fura, hogy valaki, akivel az ember lefekszik nem hajlandó legalább becsületesen azt mondani, hogy: ne haragudj, nézd, nem szeretnék veled lenni többet. Nem gondolod, hogy bár ennyit érdemeltél volna mindentől függetlenül? Szerintem neked nincs amiért lelkiismereti problémád legyen, hogy ő aggódni fog-e vagy sem... Hadd aggódjon, legfeljebb máskor, mikor valaki azt mondja neki, hogy beszélniük kell, akkor kicsit talán odafigyel...
2010. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon könnyen félre lehet vezetni egy ennyivel fiatalabb lányt... Még akkor is, ha a lány épp a 30at súrolja...

Amúgy szerintem, ha tényleg ennyire bánt, hogy gerinctelen stb.stb. akkor menj el hozzá és közöld a szüleivel, hogy a fiúk felcsinált aztán otthagyott. Csak ilyen hidegen és keményen... Játszott az érzéseiddel és most egyedül kell menned abortuszra.. Aztán, ha nagyon zavar ez a tudattalan állapot akkor mondhatod, hogy örülnél azért, hogy ha már meg tudta csinálni veled akkor el is tudná vetetni VELED együtt!

2010. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
61%
Ha enm veszi fel a telefont akkor kénytelen vagy emailben vagy sms-ben közölni a dolgot.AMúgy nem félsz attól, h. az abortusz miatt netalán tán nem lehet többé gyereked?Mert szerintem 21 évesen már elég érett vagy hozzá és az időd meg fogy.Persze érthető h.nem akarsz ilyen embertől gyerket,de max örökbe adod,mert egy abortusz nem a legkellemesebb dolog+pénzbe kerül+elöfordulhat h. kárt okoz a testedben.
2010. nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!