Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket eltart a ferjetek? Ha...

Titeket eltart a ferjetek? Ha igen kb mennyit költötök havi szinten? és nyaralásra? Meg ruhakra?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 20:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem bíznék benne, nem is lenne a férjem.

Ezt nem teljesen értem, hogy "én egy pasit nem tartanék el, az biztos" - ezt kifejtenéd bővebben?

2011. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Nincs pasim, és nem is sokat költök, mert nincs miből. De én sose engedném egy férfinak, hogy eltartson, miközben én nem teszek semmit. Szerintem egy nőben is kell legyen annyi tartás, hogy ne mástól függjön anyagilag /kivéve ha kisgyermeket kell nevelni, vagy egészségi állapot miatt/. Ráadásul egy durva veszekedésnél nem akarnám, hogy a fejemhez vágja, hogy az ő pénzéből élek, és ezért az van amit ő akar. Persze jó tudni, ha megvan az anyagi biztonság, de számomra ez nem jelenti a láblógatás kezdetét.


És a nyaralás? Ez szomorú, de sosem voltam nyaralni. Gyermekként a családom nem engedhette meg. Most meg már nem vágyom ilyenekre. Pihenni itthon is tudok. És, hogy világot lássak, hát az jó lenne, de ha reálisan gondolkodom, önerőből nem valósíthatom meg.


21/N

2011. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
22%
ma 21:12. Milyen jól megy nektek, hogy kenyába nyaralgatsz, több mint 200eft-ért vásárolsz egy üzletben...-.-"
2011. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
20%
21:12-es milyen cegetek van hogy ennyire jol megy ha szabad erdeklodni?:)
2011. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos elveszítettem az állásom néhány hónapja, így kényszerhelyzet. Mindent megteszek, hogy legyen állásom, de nem egyszerű...sajnos.

Viszont a párom borzasztóan jól oldja meg a helyzetet. még sosem hozott olyan helyzetbe, hogy nekem kelljen kérni tőle, van egy hely, ahova mindig tesz pénzt, így sosem kerül szóba. És tudja, hogy úgyis csak ételre költök, meg amire muszáj...

Sz@r helyzet ez így, de mit lehet tenni? majd lesz jobb :D

2011. jún. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
33%
És kinek mi köze hozzá hogy megy a szekér? Nem csak úgy hull az ölébe a pénz hanem meg is dolgozik érte... Akárcsak én.. Nem kell irigykedni... Szép hely Kenya örülök neki hogy eljutottak oda... de ez van ez Magyarország 27N
2011. jún. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
74%
Uh, ez fura. Miért baj az, ha valakit eltart a férje? Nem úgy kéne legyen, hogy a házasságban minden közös, és optimálisan osztják meg az emberek a munkát? Én írtam, hogy eltart a párom, de nem érzem, hogy ezáltal kevesebb lennék, tekinte hogy ha dolgoznék, akkor meg este kéne nekiállni a házimunkának, nem lenne időm főzni, varrni neki, bármilyen munkához mesterembert kéne hívni, nem tudnék mikor ügyeket intézni... egyébként csak a kaján simán megspórolok egy minimálbért havonta, mert a kertben ingyen megterem sok minden, ráadásul bio, de azt gondozni kell, elrakni, megfőzni, stb. Az ilyen munkákat senki nem tartja ma már semmire?
2011. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen igazad van. Mióta nincs munkám minden nap tudok főzni, előtte mindketten "menzáztunk" és ezzel nagyon sokat megspórolunk azóta. Most uzsicsomag van a páromnak :D
2011. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van ma 09:09. Én sem értem, hogy miért nem becsülik meg már a tiszta otthont semmire. Ahhoz, hogy tiszta legyen az az otthon, és minden nap meleg étel legyen, elmegy rá egy 8 órás munkaidő. :))
2011. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
25%

Ő adja a fizetésemet,szóval ha azt nézzük,igen,eltart :D

Havi szinten kb. 150-200 ezret költök kettőnkre(bevásárlásokat,csekkeket én intézem,mert ha rajta múlna,akkor már rég kikapcsolták volna az áramot a házban,mert sosem fizeti be a csekkeket időben+abból fizetem a takarítónőt heti 2 alkalommal).

Nyaralásokat Ő fizeti,egy nyáron 2-szer megyünk tengerpartra,repülővel,all inclusive ellátással,szóval sokba kerülhet,gondolom én és télen is elmegyünk általában valahova.Idén Olaszországba és Törökországba megyünk,de én még szeptemberben el szeretnék majd menni Párizsba(ott lakik egy barátnőm).

Hogy ruhákra mennyit költök,azt inkább nem írom le,mert

a 22:28-as még jobban kiakadna.

2011. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!