Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a férjem, akkor...

Gyűlölöm a férjem, akkor miért fáj?

Figyelt kérdés

Évek óta élek rossz házasságban, sokat bántott már a férjem. A szex is kínszenvedés vele, mert gyakorlatilag rendelkezésére kell állnom. Sokszor gondoltam már, hogy milyen jó lenne ha szeretője lenne, megszabadulnék a napi ágybabújástól. tegnap este elment és ma reggel elmesélte, hogy egy gyönyörű, kedves és odaadó nővel töltötte az éjszakát, olyannal, amilyen én sosem leszek.

Örülnöm kellene, de nem tudok. Féltékenységet nem érzek, a férjem már régen kiverte belőlem a lehetőségét annak, hogy szerethessem. Nem értem magam.


2011. jún. 12. 10:56
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Neked is ismerkedned kellene. Persze nem erőltetve. Interneten, hétvégén, valahol. Csak akár beszélgetni egy kedves emberrel. Meglátod előbb- utóbb lesz erőd újrakezdeni, mert gondolj bele. Ha nem szereted, nem jó vele, ennyi lesz az életed?
2011. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

A problema ott van, h tulsagosan is fuggsz a ferjedtol es ezt te elfogadod. Nincs allasod, nem dolgozol, nincs onallo kereseted. Nincs sikerelmenyed. Nincs onertekelesed.

A ferjed egyertelmuen nem szeret, csak hasznal, meghozza szexualisan. O megad anyagilag mindent neked, es ennek fejeben sexualis szolgaltatast var, meghozza akkor amikor eppen neki kedve van hozza, es neked rendelkezesere kell alnod. A maradek onbecsulesedet is letiporta.

Raadasul fiatal vagy meg. azt irtad h 17 evesen ismerted meg 5 eve vagy vele egyutt 4 eve hazas, akkor meg csak 23 eves lehetsz. Tul fiatal vagy ahhoz h egy ilyen eletet vegig csinalj es besavanyodj, es ugy ugralj ahogy a ferjed kivanja.

Igenis torj ki belole!!!! All a sarkadra! Keress allast, legyen onallo kereseted. Egy munkahely ahol megbecsulnek es fizetnek is, hidd el el kezd majd az onbecsulesed noni. Raadasul elkezdesz fuggetlenedni, es ra fogsz jonni h a ferjed mar nem csinalhat meg azt veled amit o akar, hiszen el tudod te sajat magadat tartani. es szepen kilepsz ebbol a hazassagbol. Hidd el nincs ertelme h ilyen fiatalon ilyen keseruen eld az eleted.


En is eltem egy hasonlo szituban. Igaz anyagilag nem fuggtem, DE kijottem hozza a vilag masik felere, Ausztraliaba! Anyum sosem tamogatott erzelmileg es nem tamogatta az elkoltozesem sem. Ez a ficko engem is kihasznalt, ment buliba, es nekem ejjel 3kor fel kellett szednem a varos masik felen kozben ecsetelte h mennyi lanynak tetszik. Teljesen leverte az onbecsulesem. Igaz en dolgoztam es volt munkam, es sikerult a vegen a szakmamban dolgozni. De a vizumom ideiglenes volt, es allandoan fenyitett h feljelent, h kirakat az orszagbol. Mivel nem akartam veszteskent hazamenni szenvedtem. De elhataroztam ahogy meglesz a visa lepek. Igy is lett. Meg lett a visa-m, hazajottem Mo-ra nyaralni, majd mikor visszamentem meg a megerkezesem napjan szakitottam vele. Eletem legjobb donteset hoztam meg. Nehez volt, de elegem lett a megalaztatasokbol. Es tudtam mihelyst a visa megvan sosem tud nekem artani. Azota elmentem egy masik ceghez dolgozni, felso vezetokent dolgozom, lett egy megerto ferjem es egy gyonyoru kislanyom.


Csak azert irom igenis kepes vagy kitorni, csak biznod kell sajat onmagadban. Ha kell meg tobb biztatas irj privit, es tudunk beszelni!!!

2011. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
bocsi elirtam 22 lehetsz...
2011. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

barátaimnincsenek, mindenkit elmart már régen mellőlem. a családommal sem tartom akapcsolatot, csak 1-2alkalommal találkozunk évente. ők ellenezték aházasságomat, anno.

ráadásul terhes vagyok,a 14.héten járok. se érettségim, se szakmám nincsen. gyakorlatilag semmilyen kapcsolatom nincs a külvilággal.

nem bírok lépni.

esze ágában sincs elhagyni, nem is únt rám, csak egyszerűen bántani akart. amin a leginkább csodálkozom az az, hogy sikerült is neki. az a rögeszmélye, hogy én már régen pasizok. bosszút akart állni, holott én ki sem jövök a házból anélkül, hogy ne tudna róla.

csak amiérten csodálkozom. úgy érzem magam, mint egy szerelmes csaj, aki rajtakapta a párját.

2011. jún. 12. 18:57
 35/39 anonim ***** válasza:
80%

Azt hiszem, te betegebb vagy, mint a férjed.Gyermeket szülsz egy ilyen kapcsolatba?Hát van neked szíved?Hogy fog felnőni az a gyerek?Mit fog látni, milyen példa lesz előtte?Meg fog gyűlölni titeket kamaszkorára.Gyenge jellem vagy, hiába nincsen sem pénzed, sem iskolád, és már akkor is léptem volna.Bemész a legközelebbi város családsegítőjébe, parókiára, akárhova, de ha el akarsz jönni, azt meg lehetne tenni.Csak te nem is akarsz változtatni.

Egyébként nem ez az első kérdésed, amit kiírsz, akkor is kaptál rengeteg tanácsot, de egyiket sem fogadtad meg, akkor mégis mit tegyünk?Azon nem lehet segíteni, aki nem is akar változtatni.

2011. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Szia.

Ne haragudj hogy megkérdezem, de miért fekszel le a férjeddel, ha egyszer utálod?

Rá kényszerít, vagy netán erőszakoskodik?

?

2011. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Itthon élsz?
2011. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Magadon csak te tudsz segíteni, szerintem senki nem kényszerített semmire, úgyhogy most vállald a következményeket, állj a saját lábadra, és old meg az életed!
2011. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok hogy alakult az életed azóta, de már sosem tudjuk meg.
2019. okt. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!