Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a férjem, akkor...

Gyűlölöm a férjem, akkor miért fáj?

Figyelt kérdés

Évek óta élek rossz házasságban, sokat bántott már a férjem. A szex is kínszenvedés vele, mert gyakorlatilag rendelkezésére kell állnom. Sokszor gondoltam már, hogy milyen jó lenne ha szeretője lenne, megszabadulnék a napi ágybabújástól. tegnap este elment és ma reggel elmesélte, hogy egy gyönyörű, kedves és odaadó nővel töltötte az éjszakát, olyannal, amilyen én sosem leszek.

Örülnöm kellene, de nem tudok. Féltékenységet nem érzek, a férjem már régen kiverte belőlem a lehetőségét annak, hogy szerethessem. Nem értem magam.


2011. jún. 12. 10:56
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
66%
Ne haragudj, de onnantól nem tudtalak sajnálni, hogy leírtad gyávaságból vagy megszokásból nem válnál el. Akkor tűrd és ne sajnáltasd magad, nem tudok mást mondani. Nekem is volt olyan pasim (nem férj, de 5 évig voltunk együtt) akit nem szerettem és nem tudtam vele szakítani. De ő mindent megadott addig amíg meg nem csalt. Miután megcsalt kivágtam mint macskát sz.ni.
2011. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
88%
hogy miért fáj ez neked? Valószínűleg az fáj ahogy bánik veled, az hogy megalázz és semmibe néz.
2011. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
87%

Akkor még fiatal hàzasok vagytok, szedjél össze minden erõdet és vàlj el. Nincs értelme, hogy velem maradj tovàbbra is. Jól esik neked, hogy igy megalàz?

Igen gyûlölöd, mert biztosan szeretted és csalódàst okozott neked.

Ennyi éves hàzason még nem beszélünk megszokàson....

2011. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
83%

Vagy egyszerűen félsz,hogy a férjed fogja befejezni ezt a "házasságnak nevezett dolgot" és kidob.

Ésmivel eddig is gyenge voltál a változtatáshoz,az újtól megint félsz.

2011. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
sajnálninem is kell. 17évesen belekerültem ebbe az álomként induló kapcsolatba, és mára kiégtem. Kinek kellene egy érzéketlen, munkanélküli? Ehhez az újrakezdéshez vagyok gyáva.
2011. jún. 12. 11:14
 16/39 anonim ***** válasza:
77%

Olyan nincs, hogy gyávaságból, vagy megszokásból nem tudsz elválni. Akkor ezek szerint csak ez köt hozzá, nem a szerelem, vagy az anyagiak. Miért tűröd ezt? Mikor mással talán boldog lennél.

LÉPJ.

2011. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

nem engedne el soha. nem is tudommi lenne, ha rájönne, hogy erre készülök, vagy új kapcsolatba bonyolódtam.

anyagiak terénis teljesen tőle függök

2011. jún. 12. 11:17
 18/39 anonim ***** válasza:
78%
Hidd el, egyedül jobb mint egy olyan emberrel akit nem szeretsz. Én vagyok az aki azt írta, hogy nem szerettem a barátom de miután megcsalt kidobtam. Soha egyetlen percig sem szerettem, féltem az egyedülléttől, ezért nem is szakítottam előtte. Ez másfél éve történt, azóta nincs senkim, és nem mondom, hogy jó ez így de sokkal sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyok nélküle. Soha nem mennék vissza hozzá. Még rágondolni is rossz.
2011. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
78%

Számtalan nő hagyta el sok év után a férjét és csodálkozott,hogy ilyen egyszerű volt.

Előtte azt hitték,hogy lehetetlen. Beszélj ilyenekkel,hívj fel alapítványt és meglátod,hogy mennyire csodálkoztak utána,hogy csak ennyi volt.

2011. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
78%

17 évesen? Akkor még csak 22 vagy... Ne szórakozz már. Ennyi idősen még háromszor van időd újrakezdeni az életed. Hagyd ott a férjed és kezdj magaddal valamit. Ilyen fiatalon az sem ciki, ha a szüleidhez mész segítségért. Vannak okj-s képzések, ha még nem csináltál, akkor 25 éves korodig ingyen van és közben dolgozhatsz is, mert ezek csak heti 1szer szoktak lenni. Ha a szüleid nem tudnak segíteni, akkor keress egy szimpi csajt valami egyetemről, akivel közösen mehettek albérletbe.

22 évesen ne legyél már ilyen megtört. A soraidból azt hittem, hogy 45 felé jársz és már hiába változtatnál.

2011. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!