Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a férjem, akkor...

Gyűlölöm a férjem, akkor miért fáj?

Figyelt kérdés

Évek óta élek rossz házasságban, sokat bántott már a férjem. A szex is kínszenvedés vele, mert gyakorlatilag rendelkezésére kell állnom. Sokszor gondoltam már, hogy milyen jó lenne ha szeretője lenne, megszabadulnék a napi ágybabújástól. tegnap este elment és ma reggel elmesélte, hogy egy gyönyörű, kedves és odaadó nővel töltötte az éjszakát, olyannal, amilyen én sosem leszek.

Örülnöm kellene, de nem tudok. Féltékenységet nem érzek, a férjem már régen kiverte belőlem a lehetőségét annak, hogy szerethessem. Nem értem magam.


2011. jún. 12. 10:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom annak nem tudsz örülni, mondjuk jogosan, hogy csak a férjednek legyen jó, neked nem. Miért nem válsz el?
2011. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
82%
Én sem értem.Főleg azt, hogy mit keresel még mindig egy ilyen férfi oldalán.
2011. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
81%
Én azt nem értem, hogy miért a férjed még?
2011. jún. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
87%
El kell válni, és keresni egy boldog párkapcsolatot, nem itt siránkozni, meg sajnáltatni magad.
2011. jún. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
94%

Soha nem fogom megérteni az olyan nőket mint te vagy. Szerintem van bennetek egy jó adag mazochizmus, mert én a férjem abban a pillanatban hagytam volna el,amikor nem érzem magam boldognak mellette. Nemhogy bántana.

Bocs, de szerintem neked egyszerűen kell, hogy sajnálhasd magad, hogy bántsanak.

2011. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
válni nem tudok, gyávaságból vagy megszokásból, az itt és most mindegy. Ki vagyok szolgáltatva neki és nincs erőm változtatni rajta. A közös életet megszoktam, ismerem a játékszabályait, újrakezdéshez erő (is) kellene.
2011. jún. 12. 11:05
 7/39 anonim ***** válasza:
61%
Biztosan meg van rà az okod, hogy még eddig nem léptél ki ebbõl a hàzassàgból.
2011. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
54%
Hàny éves hàzasok vagytok?
2011. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
4 éve házasodtunk, és 5éve találkoztunk először
2011. jún. 12. 11:08
 10/39 anonim ***** válasza:
70%
Ajánlom neked Csernus Imre A nő című könyvét
2011. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!