Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám vissza szerezni...

Hogyan tudnám vissza szerezni ezt a munkát?! Fontos! Többi lennt!

Figyelt kérdés

Elöször is azért írtam ide ezt a kérdést,mert a családomra is nagy hatással van ez az eset sajnos!Megkérném a moderátorokat hogy ne tegyék át máshova!

Szoval azt történt hogy jelenkeztem egy ausztriai munkára még 1 hónapja,elküldtem az önéletrajzomat stb stb.A főnök asszony vissza is írt és kérdezte hogy dolgoztam e már kinnt,beszélek a németül,vissza írtam neki azonnal hogy hogyan állok a nyelvel!Ő vagy 2 hétig nem jelentkezet és azt gondoltam már nem aktuális a dolog és közben találtam egy másik munkát,de rá két hétre még is csak vissza írt ez a nő,hogy még érdekel e dolog,a másikat vissza mondtam mert ide szívesebben mentem volna és így erre bólintottam rá még is csak,a baj az volt hogy már rá 1 napra mennem kellett volna,ami nem is lett volna baj,csak 600 km-re volt és össze kellett készülni,mert nem 1 hónapra mentem volna!Úgy hogy felhívtam hogy elnézést de én nem tudok oda érni szombatra csak vasárnapra!El is indultam vasárnap vonattal,igen ám csak az utolsó csatlakozásnál lekéstem a vonatot és telefonálni sem tudtam neki mert éppen lemerült a telefonom is pechemre!Így vissza jöttem haza,hogy majd másnap újra elindulok,későn értem haza éjfél körül így már nem tudtam elérni,másnap reggel sem tudtam elérni,de úgy döntöttem elindulok még egyszer,úgy is tudja hogy messziről jövök és csak nem küld haza!Oda értem nagy nehezzen,kerestem a munka helyen,de nem volt ott,hívtam telefonon és nem vette fel,na mondom frankó,ennek lőttek!

A baj az egésszel hogy nagyon sokat készültem már hogy megyek ki dolgozni,1 évig tanultam a németet a tanárba is nagyon sok pénzt bele őltem,ez az út oda vissza került kb 70 ezer ft-ba!A szüleim is izgultak lelkileg egy éven kersesztül támogattak és csalodottan haza kellett jönnöm!

Írtam a főnök asszonynak egy levelet hogy értse meg hogy nem önhibámból nem értem oda és megbízható vagyok hiszen egy munka helyen lehuztam 6 évet és mindenki megvolt velem elégedve és a munkámmal,ami igaz is!

A baj az egészben az hogy nagyon hirtelen jött ez az egész és ő neki is tudnia kellett hogy nem innen a szomszédból megyek,nagyon sokat készültem erre az útra ha végre összejön valami,sok pénzt bele őltem,a szüleim is már tiszta lázban voltak és most így kellett haza jönnöm!:(

Nagyon csalódott vagyok és a nő még ki sem bontotta az emailt amit küldtem,hívni hívtam de a telefont nem hajlandó felvenni!

Te mit te csinálnál a helyemben?Hogy tudnám bebizonyittani hogy én tényleg szorgalmas ember vagyok és nem az én hibámból késtem ha még a levelemre sem reagál?Nagyon elvagyok keseredve mert azért mentem volna ki,mert 1.5 éve nincs munkám!A családom is már tsizta ideg én rólam meg nem is beszélve,csalódtam magamban és az egészben hogy teljessen feleslegessen fektettem bele ennyi energiát,nagyon szerettem volna ott dolgozni azt is írtam a nőnek,de semmi reakció!:(


2011. jún. 11. 13:39
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:41


Nézd én örülök hogy válaszoltál és probáltál segítteni,de én akkor sem értem azt hogy az miért olyan fontos hogy mikor és hogyan jöttem haza!

Ha nem értem el,akkor onnantól kezdve hiába probálok vele kommunikálni ha nem képes nekem felvenni a telefont,ok hogy későn hívtam fel,de azért annyira nem hogy ne vegye fel!Egésszen 8 órától fél 11-ig hívogattam és szerintem vagy 30-szor,ha nem veszi fel ennyiszer akkor nem hiszem hogy a személyes találkozónál más lett volna a reakció!

2011. jún. 11. 16:22
 42/42 anonim ***** válasza:

Ebből a történetből a munkáltató annyit látott, hogy nem értél oda a megbeszélt időre, tehát megbízhatatlan vagy.

Most is ahelyett, hogy órákon keresztül azon görcsölsz, hogy visszaszerezd az állást, inkább keresgélnél tovább. A lelki felkészülést meg ne akkor kezdd el, amikor már a vonaton kell ülnöd, hanem akkor, amikor megkezded a külföldi munkakeresést.

2011. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!