Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum eldugta a hajvasalóm....

Anyum eldugta a hajvasalóm. Hogyan tudnám vissza szerezni?

Figyelt kérdés
(pls ne hülyeségeket)
2009. jún. 28. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kérd vissza
2009. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kutass! vagy kerd el egy baratnodet. miert dugta el?
2009. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kérdd vissza. Miért vette el? Ha egyedül vagy, akkor esetleg kutathatsz is, bár a legtisztább az egyenes út.
2009. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy szarrá vasaltad a hajad és figyelmes vagy rosszul viselkedtél..beszéld meg vele
2009. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Kérd vissza, beszéld meg vele, oldjátok meg, miért rakta el, egyébként minek az neked? Árt a hajnak...
2009. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Próbáld meg visszakérni és tisztázni, hogy miért dugta el. Ha nem adja vissza és nem is találod meg vegyél egyet, ha annyira fontos.

Bocs, de azért igen komoly problémáid vannak ám :) vagyis úgy mondanám, hogy ennél nagyobb bajod sose legyen :)

2009. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Lány vagy?Akkor kérd szépen vissza, beszéld meg vele

Ha fiu vagy akkor megértem anyukád!


17/f

2009. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkabb ne erdekeljen a dolog! Ha nem erdekel, akkor magatol visszafogja adni a vasalot. Amig kered tole, latja hogy idegesit vele, es o ezt elvezi!

Inkabb most ne vasald ki a hajadat, legyel vidam, aztan ha latja hogy lepereg rolad a dolog magatol visszaadja!

Es viselkedjel normalisan, gondolom nem fogadsz neki szot ezert dugta el!

2009. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

azért abba bele kellene gondolni, hogy milyen gyerek lehet az, aki számára a legnagyobb büntetés a hajvasalója nélkülözése..

lehet lepontozni, de ezen tényleg érdemes lenne egy kicsit agyalni.

2009. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hogy nem akarja, hogy tönkretedd a hajad. Beszéld meg vele, miért olyan fontos számodra a hajvasaló.

Osztálytársamnak (lány) anno, amikor 17-18 évesek (!!!) voltunk, az anyja az egész sminkkészletét eldugta cakkumpakk.


Szerintem a szülőknek hülyeség ilyesmibe beleszólni, mert a gyerek csak annál jobban ragaszkodni fog a tiltott dologhoz - mint e kérdésből is látható.

2009. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!