Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok.! Van egy problémám. Én zalaegerszegi vagyok, És nagyon nagy Fluor Tomikaa rajongó. Az a gond hogy jövő szerdán (06. 15) 18:00-kor lesz Hévízen egy koncertje, ami csak 50 km-re (Kb. 45 percre) van Zalaegerszegtől. És ugyan azon a napon van a sulis évzáró, ami 17:00-kor kezdődik és kb. 30 perces. Szóval ha elmegyek az évzáróra akkor nem fogok odaérni a koncertre. A konci ingyenes. Anyáék nem engedik meg hogy elmenjek, mert hogy igenis el kell menni az évzáróra. Az ofőt már megkérdeztem, azt mondta hogy nem kell semmi igazolás, nem nagy baj ha nem megyek el, csak kérjek meg valakit hogy vegye át a bizim. A bnőm átvenné helyettem. De anyáékat nem érdekli, mert szerintük el KELL menni.(Nem vagyok az a nyafis, hisztizős lány)Pedig mindig vigyáztam a húgaimra, nem mentem el a haverokkal amikor kihívtak, csak hogy segítsek anyuéknak vigyázni rájuk amikor nem voltak otthon. És nem ellenkeztem, amikor monták hogy vigyázzak rájuk, akkor vigyáztam. Jó, lehet hogy igazuk van a szüleimnek, de akkor sem fogok kibírni még 2 és fél hónapot, mert csak szeptember 3.-án lesz legközelebb a városomban. :/ Már kibőgtem a lelkem -magamban, halkan- és most is könnyezek :( Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy elvigyenek? A koncert fél órás, de SP koncerten is ottmaradnék, szóval csak 1 órát lennénk ott. Nagyok köszii a válaszokat :) (Kérlek ne oltogassatok köszii)
2011. jún. 10. 20:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Egyedül semmiképp se menj, lányként még később sem!

[link]

2011. jún. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszi az info-t, bár én amúgy is tudtam hogy mi történt Tatabányán. :) Nem hiszem hogy Zala megyében akármelyik városban lenne ilyen, mivel a legnagyobb város lakossága is csak ~ 70. 000 fő. De azért persze óvatos leszek :)
2011. jún. 14. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!