Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg a szüleimet?

Hogy győzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés

Szeretnék idén VOLT fesztiválra menni, de anyáék annyira féltenek, hogy szerintem nem engednének el. Egyébként koncertekre kb 3 éve járok, de ez más lenne, mert bp-i vagyok és Sopron elég messze van..Persze nem egyedül mennék és a jegyet is saját pénzből venném meg, szóval ezt sem kifogásolhatják.

Szerintetek mivel érveljek nekik azon kívül, hogy vigyázok magamra? :D 17/L


2011. febr. 25. 15:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Hogy minden reggel hazatelefonálsz majd. Hogy xy-t is elengedték. stb
2011. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyanokkal mész, akiket ők is ismernek, és vigyáztok egymásra,nem hagyjátok el egymást.

Összegyűjtöd/megkeresed rá a pénzt.

Vigyázol magadra.

Nem rúgsz be.

Az általuk kívánt időközönként felhívod őket.

Ha végképp nem megy, uszítsd rájuk egy barátod szüleit, akik elengedik a gyereküket :)

2011. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%

Összeszarom magam :D

17 évesen mit foglalkozol velük?

Mindjárt nagykorú vagy

2011. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert még csak mindjárt nagykorú.. Nem most az..
2011. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Valamint mert ő még mutat tiszteletet a szülei felé, ami sajnos a mai világban már igen ritka..
2011. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D

Tudom, hogy mindjárt 18 vagyok, igazából 17,5 leszek amikor a feszt lesz, de attól még foglalkozom azzal amit mondanak :D

2011. febr. 25. 15:54
 7/17 Dorci.1991 válasza:
72%

A válasz írója 57%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:50


Ha nem tudsz okos dolgot mondani, inkább ne mondj semmit. Amíg a szüleivel él és ők tartják el, addig a szüleinek van beleszólása az életébe. Amúgy valamilyen szinten megértem, hogy nem szívesen engednek el. Ebbe a világba én se szívesen engedném el a gyerekemet,ha lenne.:) De nyárig még van időd, addig csak rá tudod őket venni arra, hogy elengedjenek.:)

2011. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
En sem engednelek el.
2011. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Mondd el nekik, hogy te finanszirozod es hogy oszinten remeled nincsenek veled kapcsolatban bizalmi problemaik, mert te meg nem adtal ra okot. (ugye nem adtal?) Megigered hogy vigyazol magadra, de ez nagyon fontos neked, mert szeretned latni xy.
2011. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne érvelj azzal, hogy másokat elengednek! Én ilyen érvet tuti nem fogadnék el semmire. Máskor engedtek már el más városba egyedül vagy ismerősökkel?
2011. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!