Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg a szüleimet?

Hogy győzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés

Szeretnék idén VOLT fesztiválra menni, de anyáék annyira féltenek, hogy szerintem nem engednének el. Egyébként koncertekre kb 3 éve járok, de ez más lenne, mert bp-i vagyok és Sopron elég messze van..Persze nem egyedül mennék és a jegyet is saját pénzből venném meg, szóval ezt sem kifogásolhatják.

Szerintetek mivel érveljek nekik azon kívül, hogy vigyázok magamra? :D 17/L


2011. febr. 25. 15:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egyelőre még a szüleid felelnek érted és ha bármi is történne elő lennének véve azon felül , h sohasem bocsájtanák meg maguknak, h nem tartottak vissza.

Ha olyanokkal mész akikről ők jó véleménnyel vannak szerintem simán el fognak engedni.

Legalábbis én elszoktam engedni a lányom ilyen esetekben.Van , h küldöm is , h mennyé már, mit ülsz itthon a gép elé fagyva!Igaz ő csak 16 lesz de egyedül jön egyedül megy a sulijába , másik városba ami nincs közel ,ahol bentlakásos.

A mindentől való féltés és eltiltás igen könnyen ,egy gátlásos , zárkózott, nehezen boldoguló emberkét eredményezhet.

2011. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Lányról van szó és nem srácról h az megint más ha én srác mivoltomból 17évesen 2napig nem vagyok otthon.

De más az ha lány marad ki otthonról. Mondhattok akármit ha a szülei olyanok h nem engednek. és ez nem szégyen mert ismerek olyan történetet is ahol még 21évesen is hívkálni kellett haza a csajnak h mizu.

18/F

2011. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Azzal nem akarnék érvelni, hogy xy-t is elengedték, de tényleg olyanokkal mennék, akikben megbíznak. Balatonra engedtek el eddig, oda is csak 1 napra, szóval talán egy napra ide is elengednének,de persze legjobb lenne végig ott lenni. Bizalmi problémára nem adtam okot, nem szoktam inni amikor koncertre megyek, tudom kezelni a részeg bunkókat is, ha kell és nem vagyok behülyíthető sem. Itt tényleg csak annyi a gond, hogy nagyon féltenek és persze meg is értem őket, de ha a részeges évfolyamtársaimat elengedik xy helyre és nincs semmi bajuk belőle, akkor engem is elengedhetnének.
2011. febr. 25. 16:14
 14/17 anonim ***** válasza:
Most olvasom, azt írtad, hogy SZERINTED nem engednének el. Egyáltalán megkérdezted már őket?
2011. febr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Na, este megkérdeztem őket és elengedtek :D köszi a válaszokat!
2011. febr. 26. 11:40
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha jönnek az érvek, mond azt, gyertek el ti is, ilyet biztos nem láttatok. Lehet, hogy olyan nosztalgiát váltasz ki belőlük, hogy csak na.
2011. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Örülök! :)
2011. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!