Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok.! Van egy problémám. Én zalaegerszegi vagyok, És nagyon nagy Fluor Tomikaa rajongó. Az a gond hogy jövő szerdán (06. 15) 18:00-kor lesz Hévízen egy koncertje, ami csak 50 km-re (Kb. 45 percre) van Zalaegerszegtől. És ugyan azon a napon van a sulis évzáró, ami 17:00-kor kezdődik és kb. 30 perces. Szóval ha elmegyek az évzáróra akkor nem fogok odaérni a koncertre. A konci ingyenes. Anyáék nem engedik meg hogy elmenjek, mert hogy igenis el kell menni az évzáróra. Az ofőt már megkérdeztem, azt mondta hogy nem kell semmi igazolás, nem nagy baj ha nem megyek el, csak kérjek meg valakit hogy vegye át a bizim. A bnőm átvenné helyettem. De anyáékat nem érdekli, mert szerintük el KELL menni.(Nem vagyok az a nyafis, hisztizős lány)Pedig mindig vigyáztam a húgaimra, nem mentem el a haverokkal amikor kihívtak, csak hogy segítsek anyuéknak vigyázni rájuk amikor nem voltak otthon. És nem ellenkeztem, amikor monták hogy vigyázzak rájuk, akkor vigyáztam. Jó, lehet hogy igazuk van a szüleimnek, de akkor sem fogok kibírni még 2 és fél hónapot, mert csak szeptember 3.-án lesz legközelebb a városomban. :/ Már kibőgtem a lelkem -magamban, halkan- és most is könnyezek :( Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy elvigyenek? A koncert fél órás, de SP koncerten is ottmaradnék, szóval csak 1 órát lennénk ott. Nagyok köszii a válaszokat :) (Kérlek ne oltogassatok köszii)
2011. jún. 10. 20:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
én már hagytam ki évzárót úgy hogy előtte még úgy volt hogy megyek, aztán a tanárnak sem tudtam megmondani hogy nem tudok bemenni. egyik barátnőm pedig elhozta a bizonyítványomat, a szüleim sem csináltak belőle nagy ügyet.:) esetleg megpróbálhatnád megbeszélni ofőddel hogy adja oda előtte pár nappal, vagy nektek meddig tart a suli?
2011. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

én egyáltalán nem szeretem Flourt, de ha koncert ami tetszik, akkor koncert! :)

egy évzáró nem nagy dolog! nem értem miért kellene ott lenned, nem értem miért nem mehetsz el ha jó tanuló vagy, nem értem miért baj ha ott lennél egy koncerten amin nagyon ott szeretnél lenni. egy sikeres év után ez a jutalom.. kérdezd meg tőlük, és bombázd őket ezekkel az észérvekkel :) szerintem meg lehet győzni a szülőket. Flour koncert elég ártalmatlanul hangzik, úgyhogy még félteniük se kell :D (max... najó, nem mondok semmit :D) sok sikert ;)

2011. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
34%

13évesen egyedül mászkálni?? Felejtsd el...nem tudom hol élsz. A szeptember nincs messze, aztán akkor kérd meg anyukádat, hogy menjen el veled.

Türelem kislány, türelem...

2011. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
szerintem pedig elmehetne elvégre jó a bizonyítványa és megbízhatónak tűnik .
2011. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
ne nyaggasd a szülid folyton úgy értem ne mond nekik állandóan .
2011. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy elvigyenek?"


Szó nincs arról, hogy egyedül mászkálna, ez alapján a sülei is ott lennének. Nem réetm így mi baj azzal, hogy el akar menni...

2011. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
ma 21:33: Te hülye vagy? xD El se mernék menni egyedül... majd 15-14 évesen akkor is csak ha a városban világosban lesz :D És köszi a válaszokat! Ma már nem nyaggatom őket, mert már gondolom fáradtak és nem akarom terhelni az agyukat. Holnap a tanulási érveket felhozom :) Köszi mégegyszer. Amúgy írta valamelyikőtök hogy úristen fluor (lehet hogy már kitörölték)... vagy valami ilyesmi. Miért kell fikázni azt amit én szeretek? Hadd döntsem el hogy mit hallgatok légyszíves :)
2011. jún. 10. 22:16
 18/22 anonim ***** válasza:
Fluor és SP koncert? Anyám, megértem a szüleidet. Lehet, hogy azért mondják az évzárót, mert rohadtul nincs kedvük ilyen koncertre menni... Én megértem őket. Majd egy-két év múlva elmész (ha még menő lesz akkor).
2011. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
miért kell leszólni mert fluort hallgat? mindenkinek szíve joga mit hallgat.
2011. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Utolsónál a pont. Uccsó előtti: Megmondanák, ha nem lenne kedvük.

De lehet hogy nem erőletem, mert lesz itt Egerszegen az Aquaparkban Jún. 25.én (igaz 00:30-kor) Fluor Tomikaa. Nem tudom hogy elengednek oda, remélem hogy igen... :) :/

2011. jún. 11. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!