Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye bolond lennék, ha megnősü...

Ugye bolond lennék, ha megnősülnék? A negyvenes éveimre mindent elértem már amit akartam. (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Gyereket pedig nem akarok.

(Ne írjátok, hogy akkor majd egyedül fogok megöregedni.)

Meg van mindenem. (Ház kocsi, nyaraló, rendszeres külföldi utak stb...)

Nem iszom, nem dohányzom, s a foci sem érdekel.

Hja.....és főzni is jól tudok.


Amióta olvasgatom itt a gyík-on az agresszív férfigyűlölő válaszokat, már a nőktől is kezd elmenni végleg a kedvem.

(Nyugi, még a férfiakhoz nem jött meg.)


Egyszerűen hihetetlen számomra, hogy ennyi közönséges, nőnemű van itt, akik még helyesen sem tudnak írni, viszont mindenkinek állandóan alpárian beszólogatnak.


Léteznek még valahol -titokban- "klasszikus értékrenddel bíró, kulturált, jól nevelt, jó modorú, igazi finom hölgyek" ??


2011. jún. 4. 11:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
57%

:)

Kérdező, én azon csodálkozom, hogy még nem botlottál ilyen nőbe, amilyet keresel. A többiekkel ellentétben én egy kedves és értelmes felnőtt férfinek képzellek,és az ilyen férfiak "kapósak". A pénz tekintetében sok nőcske ragad rád biztosan, de az általam felvázolt tulajdonságok miatt pedig a normális nőknek is le kell csapniuk rád. Szóval őszintén meglep, hogy neked nincs párod. Nem is igen találok kivetnivalót még kritikus szemmel sem az irományodban, mert tényszerű, akinek van szeme és látni is akar vele, az látja, hogy a válaszok nem pártatlanok, hanem a sokszor oktalan mocskolódások. Azt végképp nem értem miért támadnak, szerintem aki ezt a szívére veszi, annak magával van baja, nem veled. Nekem például nem esett rosszul, pedig a női nemet képviselem.

Szerintem nem kell aggódnod, mindenkinek megvan a párja, idő kérdése és a tiéd is megérkezik :)

2011. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Most ugráljak és integessek, hogy "héééé itt vagyok!!"?
2011. jún. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Most nagyon megleptetek, kedves hölgyek!!


Tegnap este kb. 20 órától, CSAK és KIZÁRÓLAG, intelligens és tartalmas válaszok jöttek!!!

De szép is lenne a világ, ha ez volna az általános és csak ilyen, hozzátok hasonlatos kedves és jó lelkű hölgyek élnének e kis Föld nevű bolygón.


(Közben az jutott az eszembe, hogy ezek a beszólogatós "agyhalottak", azért nem zavartak be ide, mert este már biztosan a diszkóban "művelődtek"...)

2011. jún. 5. 07:55
 34/41 anonim ***** válasza:
Tegnap, 11.36, 36/N vagyok, férjezett...szerintem nagyon sokan szeretnének ilyen párt maguknak, mint Te vagy! Sajnos kevés férfi rendelkezik ilyen értékrenddel, példamutató. Természetesen vannak még olyan lányok/nők, akiket elsősorban nem az érdekel, hogy mekkora vagyonod van, mire telik, hanem hogy szeressék, megbecsüljék őket, és még munka közben is az lebegjen a szemük előtt, hogy nemsokára azzal a férfivel leszek, akit imádok!
2011. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

10:35-nek.


Említetted a "vagyont".

A vagyon a szememben nem cél, hanem egy szükséges eszköz, hogy szabad legyek!!

Pl., hogy akkor és oda utazzak, amikor csak és ahová éppen szeretnék.

Nem várom el a leendő páromtól, hogy bármije is legyen.

De azt elvárom, hogy értékes ember legyen.

Elvárom, hogy önálló gondolatai legyenek, amiket nem a Blikkből ollóz ki éppen.

Elvárom, hogy okos, jó lelkű és igazmondó legyen.

Sőt lenyűgözne vele, ha valamilyen klasszikus hangszeren is tudna játszani.

(...és most nem arra a "hangszerre" gondoltam, amiben manapság minden tini kiváló...)


Amúgy gratulálok és örülök a boldogságodnak így ismeretlenül is.

2011. jún. 5. 11:03
 36/41 anonim ***** válasza:

:)

Most őszintén elszégyelltem magam, mert én csak azért nem mentem szórakozni éjjel, mert már iszonyú fáradt voltam a munkától és tanulástól, pedig isten bizony mentem volna :)

Hidd el, a szórakozóhelyeken is vannak normális társaságok :) Való igaz, hogy kevés,de azért még van :)


Feltűnt nekem, hogy sosem említed a külsőt. Nincsenek ezzel kapcsolatban elvárásaid, vagy csak annyira minimálisan, hogy nem is számít igazán?

Bocsi, hogy így faggatózom, csak olyan ritkán olvasok ilyet :)

2011. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Valahol megtudlak érteni Kérdező.

Én még "csak" 23 éves vagyok, de én sem akarok házasságot, sem gyereket. Annak ellenére, hogy még nem volt komoly kapcsolatom, és még nem voltam nővel, nekem is kissé már elment a kedvem a társkereséstől, mert mindig olyan lánnyal találkoztam/tetszett meg, aki vagy foglalt vagy "tök hülye".

2011. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

12:52-nek válasz.


Természetesen vannak elvárásaim a külsőt illetően is, de mivel ez nem egy társkereső hirdetés, ezért nem gondoltam, hogy erről is említést tegyek.

(Semmiképpen sem egy szoláriumpörkölt, szilikonkeblű, leborotvált szemöldökű, botoxozott, agyontetovált, IQ-mentes, szexmániás cicababára gondoltam.)


Legyen a szemében értelem és a tekintetével tartsa fogva a pillantásomat,

hogy ne is jusson eszembe, holmi külsőségekkel foglalkozni...

(Ha érted, hogy mit is akartam ezzel mondani?)

2011. jún. 5. 23:34
 39/41 anonim ***** válasza:

Persze, hogy értem :) Abszolút igazat adok. Én ugyanígy vagyok a férfiakkal. Kitalálhatom én,hogy ilyen meg ilyen tetszik, nem így működik.

Érdekes,de én is mindig az észre adtam, tehát akaratlanul az vonzott, attól tartottam valakit férfiasnak,ha okos. Biztonságérzetet ad és folyamatosan fenntartja az érdeklődést egy ilyen ember, főleg ha olyan dolgot tud,amit én nem. Vannak dolgok, amik kifejezetten le tudnak nyűgözni. Ezért nem foglalkozom igazán a külsőségekkel, csak olyan szinten,hogy legyen ápolt, és ne akarjon férfi létére nőre hasonlítani.

Biztosan megtalálod a társad :)


22/N :)

2011. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
szia! Én egy olyan nő vagyok akit keresel. 28 éves,csinos, és én sem akarok gyereket. Ha gondolod keress meg! :)
2011. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!