Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye bolond lennék, ha megnősü...

Ugye bolond lennék, ha megnősülnék? A negyvenes éveimre mindent elértem már amit akartam. (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Gyereket pedig nem akarok.

(Ne írjátok, hogy akkor majd egyedül fogok megöregedni.)

Meg van mindenem. (Ház kocsi, nyaraló, rendszeres külföldi utak stb...)

Nem iszom, nem dohányzom, s a foci sem érdekel.

Hja.....és főzni is jól tudok.


Amióta olvasgatom itt a gyík-on az agresszív férfigyűlölő válaszokat, már a nőktől is kezd elmenni végleg a kedvem.

(Nyugi, még a férfiakhoz nem jött meg.)


Egyszerűen hihetetlen számomra, hogy ennyi közönséges, nőnemű van itt, akik még helyesen sem tudnak írni, viszont mindenkinek állandóan alpárian beszólogatnak.


Léteznek még valahol -titokban- "klasszikus értékrenddel bíró, kulturált, jól nevelt, jó modorú, igazi finom hölgyek" ??


2011. jún. 4. 11:15
1 2 3 4 5
 21/41 tetris ***** válasza:
77%

Kedves kérdező! Azt írod, már mindent elértél az életben. Szerintem éppen a legfontosabb dolgot nem érted el. Hiába van meg anyagilag mindened, mégse teljes az életed, hiszen a legfontosabb hiányzik. Ezt tudat alatt magad is érzed, hiszen ezért keresel társat magad mellé. Olyan nőt, aki nem akar gyermeket, nagyon nehezen fogsz találni. Bennünk nőkben az anyaság iránti vágy olyan mélyen gyökerező, olyan ősi ösztön, amit legyőzni csak azok tudnak, akiknek a pszichés állapota valamilyen módon sérült. Ez az én véleményem még akkor is, ha most a gyermeket nem akaró nők azonnal lepontoznak.

Talán neked se ártana kedves Kérdező, ha mélyen magadba néznél, és elgondolkodnál azon, hogy miért nem akarsz gyermeket. Valami mélyen a tudatod alatt eltemetett ellenérzés lehet benned a gyermekek iránt. Talán a saját gyermekkorodban ért valami olyan meghatározó trauma, ami miatt nem tudsz a családalapításra gondolni se.

Nem is tudod, mitől fosztod meg magadat azzal, hogy nem akarsz gyereket!!!!!!!!!! Tudom, hogy rengeted vesződség és lemondás árán lehet felnevelni őket, de enélkül az életed legcsodálatosabb dolgáról mondasz le!!!!

Én azt tanácsolnám neked, hogy keress fel egy pszichiátert, aki segítene neked kideríteni, hogy miért nem akarod, hogy gyermeked legyen.

És minden nő nevében csak azt mondhatom, hogy mi normális nők vagyunk többségben. Azok, akiknek a legfontosabb a család, a vasárnapi közös ebéd, a tiszta lakás, az együtt elköltött vacsora, a szülinapi torta,a kiteregetett ruha, az esti puszi, az előre behűtött sör a férjnek, a hazavárás, az aggódás, a féltés, a szeretet. És a normálisan gondolkodó nők esetében ez a családi kép nem teljes a gyerek(ek) nélkül.

Mi nők ilyenek vagyunk!

2011. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Nah, most mi van?! Kérdező, miért nem reagálsz valamit!?
2011. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

ma 20:08

Szerintem még mindig nem tért magához a frappáns válaszainktól. XDDD

2011. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.


Azoknak is köszönöm, akik bántót írtak.

Hiszen tőlük csak ennyi telik.

Ezekre a gonoszkodó, vérig sértett, gyűlölködő nőszemélyekre, stabilan lehet számítani itt a fórumon.


Csak azokat sajnálom, akiket a normális és szívből jövő válaszuk ellenére ezek itt bosszúból lepontoztak, mivel valószínűleg meg sem értették a mondanivalójukat.

Egy-egy bővített körmondat, már kellően összezavarja az egyszerű lelkivilágukat, hosszabb-rövidebb időre!!


Aki azt írta, hogy itt "dicsekszem", az nagy-nagy butaságot írt!

(Csak tárgyilagosan leírtam egy-két dolgot magamról.)

Amúgy nem is értem, hogy anonim módon mi értelme lenne a "dicsekvésnek"??

Szerintem ezt te sem tudod "kedves" válaszoló!


A legviccesebb az volt aki azt írta, hogy negyvenes éveimben már úgy sem találok párt magamnak.

Te nagyon be lehetsz szűkülve ott fent...

Neked elárulom, hogy nincsen nőhiányom! Csak éppenséggel nem az ilyen fajta nők kellenek, mint amilyen te is vagy...


Az elvárásaimból, pedig egy tapodtat sem fogok lejjebb adni.


Lehet, hogy egyféleképpen tudok majd

-egy vagyont nem néző,

-mindig hazaváró,

-érdek nélkül szerető,

-mindig hozzám bújó,

-állandóan kedveskedő

-és soha meg nem csaló

-értelmes és érzelmes lényre szert tenni,...

...ha veszek egy kutyát!!


(Addig is, amíg az én utam nem keresztezi, egy normális, kedves lány útját...)

2011. jún. 4. 20:46
 25/41 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy jó hosszú listám, hogy miket várok egy férfitól (ez így leírva rosszabbul hangzik, mint amilyen), és nem is adok lejjebb belőle. Megpróbáltam már, mert azt mondták hülye vagyok, de rosszul jártam :S

Nem lehetetlen, úgy néz ki megvan a nyertes :)) de mint tűt a szénakazalban. Nem csak neked van nehéz dolgod férfiként.

11:34; 30/N

2011. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 tetris ***** válasza:
Bizony mi nők is tudnánk ám egy szép kis listát írni. Csak az a bibi, hogy ezen előkelő helyen lenne a gyermek utáni vágy teljesítése. Ha pedig ez nem teljesül, akkor a potenciális menyasszonyjelöltek száma igen lecsökken. Ezt el kell fogadnod. Hiába na, mi nők gyereket akarunk! Nagyon kevés az olyan, aki mindazon pozitív tulajdonságokkal rendelkezik, amiket írtál, és nem akar gyermeket. Szívből kívánom, hogy találd meg álmaid asszonyát.
2011. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Természetesen az a szó, hogy "normális", az nálam is egy igen-igen hosszú listát tömörít egy szóba.


Köszönöm a kedves szavakat.

2011. jún. 4. 21:07
 28/41 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, a kutyával szerintem is jól járnál:)))

Esküszöm nem ismerkedni akarok, de olyan szívesen küldenék egy ppt-t ezzel kapcsolatban, amit nemrég kaptam, küldenél egy mail-címet? Akár egyszerhasználatos is lehet felőlem, hagy küldjem át a ppt-t!!!:)))

2011. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva, léteznek. De valóban nehéz őket megtalálni. Ne vegyél el akárkit, csak azért, hogy legyen egy xx kromoszómás lény melletted. Ha egyszer az életben megtalálod valami módon a párod akkor többé nem lesz kérdés, hogy nősülni akarsz-e, gyereket akarsz-e. Csak társadalmi nyomás miatt fölösleges összekötni az életed bárkivel is. A trükk ott van, hogy azok a nők, akik talán normálisak és neked valók "láthatatlanok" a sok feltűnési viszketegségtől fűtött cicák eltakarják őket.

24/l

2011. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

tetris, én pl. nem akarok gyereket :)

20:50

2011. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!