Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye bolond lennék, ha megnősü...

Ugye bolond lennék, ha megnősülnék? A negyvenes éveimre mindent elértem már amit akartam. (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Gyereket pedig nem akarok.

(Ne írjátok, hogy akkor majd egyedül fogok megöregedni.)

Meg van mindenem. (Ház kocsi, nyaraló, rendszeres külföldi utak stb...)

Nem iszom, nem dohányzom, s a foci sem érdekel.

Hja.....és főzni is jól tudok.


Amióta olvasgatom itt a gyík-on az agresszív férfigyűlölő válaszokat, már a nőktől is kezd elmenni végleg a kedvem.

(Nyugi, még a férfiakhoz nem jött meg.)


Egyszerűen hihetetlen számomra, hogy ennyi közönséges, nőnemű van itt, akik még helyesen sem tudnak írni, viszont mindenkinek állandóan alpárian beszólogatnak.


Léteznek még valahol -titokban- "klasszikus értékrenddel bíró, kulturált, jól nevelt, jó modorú, igazi finom hölgyek" ??


2011. jún. 4. 11:15
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
28%

Hát... majd ha 60-70 évesen a kutya nem nyitja rád az ajtót, majd lehet, hogy megbánod!

De lehet, hogy ilyen önző férfi nem is nagyon kellene senkinek, ne haragudj!

2011. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%

Léteznek, de azzal számolni kell, hogy valószínűleg akarhatnak gyereket.. A legtöbb nő szeretné megtapasztalni az anyaságot. Sok sikert a megfelelő személy megtalálásához. :)

22/N

2011. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%
Lépj be a szerelem-szex kategóriába, ott meg minket szid pár kőbunkó. (van egy 68%-os, aki állandóan azzal jön, hogy a nőnek jóképű gazdag hapsi kell, semmi más nem érdekli, sorolhatnám napestig miket írnak ott rólunk, úgyhogy nyugi, mindkét félnek vannak elszabott példányai, akik pár csalódás után már ki vannak bukva)
2011. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
81%

Nem lehet tudni, hogy valóban nők írnak-e itt minden férfigyűlölő választ... ;-)


Szerintem azzal nincs baj, hogy nem akarsz házasodni, én is feleslegesnek tartom.

A gyerek-kérdés már más, Te tudod, hogy miként érzed teljesnek az életed.


Találhatsz még normális nőt, léteznek, csak nehéz lesz.

Tartsd szem előtt, hogy sok, 30 feletti kétségbeesett nő is keresi a párját, sokszor már minden mindegy alapon...

Te pedig akár még főnyeremény is lehetnél néhányuknál, így azt javaslom, hogy legyél óvatos, ne azzal kezd a randin, hogy mennyi mindened van, és miket értél már el eddig is az életben.


Sok sikert! :-)

2011. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
59%
Ez.. szánalom.
2011. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
88%
olyan nő aki "klasszikus értékrenddel bír" az CSALÁDOT akar, férjet, gyereket. Te elég önző vagy, kit érdekel, hogy van nyaralód és külföldre jársz, egy nőnek, aki "klasszikus értékrenddel bír, kulturált, jól nevelt, jó modorú, igazi finom hölgy" azok ezek mit sem számítanak. Hidd el.
2011. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
75%
ha olyan nőt választasz, akinek már van gyereke, nagy sansszal nem akar többet. az apjuk pedig jó eséllyel ugyanúgy az apjuk a gyerekeknek... neked nincs rá gondod. mégis van, aki melletted van stb. meg mivel 40 körül vagy a leendő barátnőnek valószínű már nagykamasz vagy felnőtt gyerekei lehetnek. azokat már nem nagyon kell nevelgetni. biztos van olyan nő, aki megfelel az elvárásaidnak. bár én 21 vagyok, már azt is romantikusnak ítélem, ha egy ffi beenged az ajtón...:S
2011. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
89%
Ezt már vagy megkérdezted egyszer, vagy már kettő van belőled. Ne olvasgasd ezt az oldalt, nekem is le kellene szoknom róla, ugyanis kezd elmenni a kedvem a férfiaktól. Annyi nőgyűlölő, helyesen írni sem tudó, alpári, visszataszító pali van itt, hogy csak kapkodom a fejem.
2011. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
74%

Egyszerűen csak meg kell találnod a hozzád illő párt, ennyi. :) Nem minden nő olyan, amilyennek te leírtad, hiszen minden ember más.


Léteznek még klasszikus értékeket valló nők is, bár ők általában családot, gyereket akarnak. Úgyhogy lehet, hogy csak úgy fogsz olyan nőt találni, aki neked megfelel hogy egy kicsit a saját elvárásaidon is igazítasz. Vagy pedig élvezheted az eddig elérteket egyedül - aminek szerintem nem túl sok értelme van. De ez a te döntésed.

2011. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
58%

Ó, nekem pont egy ilyen férfire lenne szükségem. Annak ellenére, hogy mindened megvan, milyen szerény vagy...házasság nélkül is lehetsz nagyon boldog, és én kívánom is Neked!

36/n

2011. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!