Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye bolond lennék, ha megnősü...

Ugye bolond lennék, ha megnősülnék? A negyvenes éveimre mindent elértem már amit akartam. (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Gyereket pedig nem akarok.

(Ne írjátok, hogy akkor majd egyedül fogok megöregedni.)

Meg van mindenem. (Ház kocsi, nyaraló, rendszeres külföldi utak stb...)

Nem iszom, nem dohányzom, s a foci sem érdekel.

Hja.....és főzni is jól tudok.


Amióta olvasgatom itt a gyík-on az agresszív férfigyűlölő válaszokat, már a nőktől is kezd elmenni végleg a kedvem.

(Nyugi, még a férfiakhoz nem jött meg.)


Egyszerűen hihetetlen számomra, hogy ennyi közönséges, nőnemű van itt, akik még helyesen sem tudnak írni, viszont mindenkinek állandóan alpárian beszólogatnak.


Léteznek még valahol -titokban- "klasszikus értékrenddel bíró, kulturált, jól nevelt, jó modorú, igazi finom hölgyek" ??


2011. jún. 4. 11:15
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
75%

Negyvenes éveidben vagy, már eleve nehezen fogsz találni magadnak párt, főleg ilyen elvárásokkal (főleg erre gondolok: no gyerek). Esetleg nézz körül a csini-babák körében, hátha úgy van valamelyik, hogy ha szülök, jaj majd lógni fog a mellem, elhízok stb. Bár lehet nem szerelemből lesz veled.

Szintén egy "férfigyűlölő" nő. :D

2011. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
48%
Gyerekek, ebben a kérdésben semmi önző nem volt. Legalább őszinte :) Ami meg a házasság-gyerek dolgot illeti, én is inkább a klasszikus értékrend híve vagyok, de ezekkel pont el lehet üldözni.. Kérdező, keresni kell, előbb-utóbb megtalálod :) A házasság elavult intézmény, ha két ember szereti egymást felesleges, ha nem, minek.
2011. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
70%
Persze hogy léteznek, de ha egy férfi így gondolkodik mint te, és az öndícsérgetést tartja a legfontosabbnak, akkor ezek a nők elriadnak.Azok a finom hölgyek, akik kulturáltak és nem unalmasak, nem az iránt érdeklődnek hányszor mész külföldre, milyen kocsid van, azok a hölgyek inkább más kategóriába tartoznak.Hallgasd meg a Sugarloaf Barbie című számát.
2011. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg bolond lennél megnősülni, hiszen tök jól érzed magad egyedül is. Szerintem klasszikus értékrenddel bíró, jól nevelt, jó modorú hölgyek pedig bőven léteznek -nemcsak titokban, de ez Téged miért érdekel? Úgysem akarsz megnősülni.

Te egyébként milyen környezetben mozogsz, ha nem találkozol hozzád hasonló nővel? (ezt csak kíváncsiságból kérdezem :))

2011. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
74%

Nézd, ezt te tudod. Senki nem szólhat bele az életedbe, te érzed, hogy mit találsz jobbnak.

Azért ne haragudj, ha megjegyzem, így a negyvenes éveidre tudhatnád, hogy nem sok értelme van egy fórumon pár válaszból messzemenő következtetéseket levonni minden nőre, vagy férfire.


Ahány nőgyűlölő, férfigyűlölő (amik azért tegyük hozzá, a legtöbbször valószínűleg pillanatnyi haragból, csalódásból születnek) megjegyzést olvashatunk, hogy ennyi erővel az össze fórumozónak elmehetne a kedve a másik nemtől. Szerencsére nem mindenki ez alapján ítél.


"klasszikus értékrenddel bíró, kulturált, jól nevelt, jó modorú, igazi finom hölgyek" biztos léteznek, bár az is biztos, hogy nehezebb őket megtalálni ugyanúgy, mint az udvarias, kulturált, előzékeny, jó modorú, tisztességes, lovagias férfiakat. Sajnos ez valószínűleg a társadalom hibája, változtak a normák, ezzel együtt változtak az emberek, nem biztos, hogy jó irányba.


Nem mindenkinek sikerül megtalálnia a párját, akivel tényleg boldog tud lenni, ráadásul ha megtaláljuk is, a boldogságért, a harmonikus együttélésért sokat kell tenni.

Olyan szinten megalkudni viszont nem érdemes, hogy csak azért nősüljünk meg, menjünk férjhez, hogy legyen mellettünk valaki.


32/N

2011. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
68%

Nem feltétlenül akar családot, aki jól nevelt.

Én sem feltétlenül szeretnék, mégsem érzem magam abnormálisnak, szóval ez alaptalan.

Nyugi, a férfigyűlölő válaszokon én is kiakadok,de ne ebből indulj ki,itt javarészt ez megy,nap, mint nap. Egyetértek, hányinger az egész, sajnálom is a férfiakat, hogy szinte egyetlen objektív tanácsot nem kapnak, mert a nők szidják őket,a többi férfi meg az ide válaszoló nőket.

Néha én sem bírom ki és beszólok a válaszolóknak, de ez már az én mentalitásom :D

22/N

2011. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

Egyébként volt itt régen egy kérdés, hasonlít is a tiédre, a kérdezőt ott is szépen elmondták mindennek, pedig teljesen alaptalan volt, egy rossz szót sem szólt hozzájuk. Azok a válaszok tükrözték az itt uralkodó hozzáállást.

22/N

2011. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

És az a férfi hol van, akinek a szemében akkor is én leszek a legszebb, ha minden ujjára akadna tíz sokkal jobb nő?

Aki a hátam mögött nem az excsajok.hu-ra csorgatja a nyálát? Aki mellett nem kell félni megöregedni?

Én sem akarok gyereket, a kutyákat jobban szeretem.

De néha arra gondolok, hogy teljesen elment a gyerekvállalástól a kedvem, az azért van, mert még senki sem szeretett úgy, ahogy azt fentebb leírtam. Nem akarok egyedülálló anyuka lenni. Egy olyan férfit akartam, aki ugyanúgy viselkedik a hátam mögött, mintha ott állnék mellette. Akinek felesleges kitörölnie az internetes előzményeit...

De ilyen nincsen.

Úgy érzem magam a kapcsolatomban, mintha valami nagy nagy háremnek a részese lennék. Pedig nem csalt meg eddig tudtommal. Mégse vagyok boldog.

2011. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

ma 14:44

:( Az nem jó.

Pedig hidd el, vannak még olyan férfiak, akikről írtál. Én találtam ilyet, pedig akkorra már teljesen feladtam. Mégis, nagysokára, igaz, találtam.

2011. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

14:44 , ha nem vagy boldog a kapcsolatodban szakíts. Ha benne maradsz, akkor a te hibád is az, hogy stagnálsz párszerzés téren.

22/N

2011. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!