Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt sorstársak, akik...

Vannak itt sorstársak, akik negyvenes éveikre teljesen egyedül maradtak?

Figyelt kérdés
Se család, sem gyermek, barátok alig, egy hossú, de rossz kapcsolat épp véget ért és már képtelen vagyok bízni a férfiakban, sőt, talán meg is gyűlöltem őket, volt rá okom bőven. Mit lehet tenni, mert kezd eluralkodni rajtam a depresszió, a hétköznapok unalma és a hétvégék szenvedése miatt. A jövőtől rettegek, szociális fóbiám lett, napról-napra csak próbálok túlélni. A macskám az egyetlen lény aki miatt érdemes élnem. Van itt, aki hasonló problémával küzd, netán sikerült le is győznie ezt az állapotot? Félek..
2011. júl. 22. 16:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy így alakult az életed. Azért azzal a kevés baráttal foglalkozz. Esetleg kezdj el neten ismerkedni. Találj ki magadnak valami jó kis hobbit. Aztán a végén még akár az utcán szembe jön veled a nagy Ő:D
2011. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Ezt meg kéne mutatni, az "én aztán nem fogok szülni!" 20 éveseknek.
2011. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem egyik rokonom van igy. O mar 55 koruli no. Sosem volt ferjnel, nincs gyereke, van 2 bazi nagy haza, de egyikben sem lakik, hanem a szuleinel, hogy ne egyedul a nagy hazaban legyen. Nincs neki senki kozeli rokona, csak a szulei.


Szerintem csak meg kell tenned a kezdeti lepest es kimenni. Nem mindenki gonosz. Attol, hogy valakivel rossz tapasztalatod volt, nem jelenti azt, hogy massal is az lesz. Mindenki csalodik, ezen tul kell lepni. Ma nem lennek farjnel, nem lenne csaladom, ha leragadtam volna a csalodasok miatt.

2011. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerencsére én nem vagyok ebben a helyzetben, de ismerek néhány ilyen személyt, nem csak 40 év felett. Ne add meg magad a depressziónak! Biztosan vannak olyan csoportok, ahova ugyanilyen élethelyzetben élő emberek járnak, akik megértik a problémáidat és ugyanarra van szükségük, mint neked! Csak az emberek hiányoznak mellőled, a többi pedig jön magától! Másnak ugyanúgy szüksége lehet rád, mint fordítva, akár barátként, akár társként!

Nagyobb probléma a gyerek kérdés. Nem tudom, szeretnél-e gyereket vállalni, én nem biztos, hogy le tudnék mondani róla. 40 évesen viszont már eléggé kifutsz az időből, ha a szerelmet keresed, és nem a apát..

2011. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igaz én nem sorstárs vok.33 éves vok van két gyermekem az egyik nagyon beteg.sajnos sokat, szinte mindig itthon vagyok bezárva.ha van kedved beszélgetni a rosszabb napokon,akkor irj bátran.Üdv:Gabi
2011. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Félreérted, nem a gyermek hiányzik, soha nem is akartam, (oka van), az a gond hogy nőként egyedül mindenben magamra vagyok utalva és bár nagyon igyekszem, mindent én sem tudok megoldani egyedül és ritkán adódik olyan valaki aki segíteni tud. Új partnert pedig jó darabig el nem tudnék képzelni, mert sajnos sokat változtam a megaláztatások okán negatív irányba.
2011. júl. 22. 17:10
 7/19 anonim ***** válasza:

Köszönöm, de én ilyen nem fogok szülni 22 éves vagyok.

A kérdező nem hiszem, hogy nem akart gyereket és nem is gondolom, hogy a gyerek hiánya a gondja, hanem hogy nincs emberek között.

Kérdező, menj a barátaidhoz és menj ki az utcára ismerd meg az embereket:)

A férfiak sem olyan rosszak, mint azt most gondolod.

2011. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia ne keseredj el , regisztrálj társkeresőn, járj edzeni, futni. Ha lenne kutyád levihetnéd, nagyon jó kis kutyás haverságok alakulnak ki, Két kutyás mindig szóba áll. Fel a fejjel, a mai 40-esek a régi 30-asok.
2011. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A kutyás dolog nem is rossz ötlet, a kutyások tényleg mindig beszélnek :)
2011. júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
De e azert ne keressel tarsat, hogy megjavitson mindent a haz korul. Ilyet fizetni tudsz, mert ugy latom, nem tars kell Neked. VAgy rosszul ertettem?
2011. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!