Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek a haláltól! Mit...

Nagyon félek a haláltól! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nem tudom miért de borzasztoan félek a halältol..van egy mäsfél éves kisfiam,a pärommal is jol megvagyunk(apukäja a kicsinek).igazäbol azota van ez igy miota anya lettem.nézek interneten oldalakat ahol elhunytak képei talälhatoak,és sajnälom öket,sokszor méG sirok is.borzasztoan félek a halältol,hiszen naponta több ezer ember hal meg,és annyira félek hogy énis megfogok fiatalon.miota anya lettem becsülöm azéletet,de tényleg.az ismerösöket rokonoknak is csak jot akarok,hiszen ki tudja mikor lätom öket utolj$ra.akär ugy hogy ök itthagynak hiretelen minket vagy én öket.nem tudom hogyan küzdhetném ezt le,de mindennap rettegek a halältol:(.kérlek segitsetek,irjatok valamit:(
2009. márc. 17. 14:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen. Nekem is benne van minden hitem.
2009. márc. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 9,06-os!

Őszintén és szívből csodállak, és ilyenkor még inkább szégyenlem a saját halálfélelmemet (előtted lévő hozzászóló vagyok). Kívánom Neked hogy ennyi szenvedés után teljesüljenek az álmaid és ne érjen több baj és betegség.

Nekem személy szerint sokat segítettél a történeteddel.

2009. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a sok välaszt,és azaz egy föleg tanulsägos amit a hosszu välaszado leirt:(.sok eröd van valoban,és én hülye meg beirok hogy felek a halältol..:(.ég a pofäm..hiszen mäsoknak valobann sokkal nagyobb bajai vannak:(:(:(:(.(bocsànat a kérdés felevésééRt)

éS bärki aki hasonlo szituban van mint amit eirtäl,sok kitartäst nekik:(

2009. márc. 18. 13:20
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdezo! nem kell szégyenkezned a kérdés feltevéséért, mert mindenki fél a haláltól /a lelke legmélyén/, csak vigyázz ,hogy ez a félelem ne uralkodjon el rajtad, mert szuksége van rád a családodnak és saját magadnak is. próbáld magad lekotni mással, oromteli tevékenységgel és egy kicsit mozdulj ki barotnokhoz, vagy akár ismerosokhoz is.bízni kell az életben.


a 14:40-esnek azt uzenem /egyébként koszonom, hogy leírtad a betegségedet/, hogynagyon szorítok neked és tíszta szívbol kívánom teljesuljon minden vágyad , a baba és az egészség és boldogság terén.

2009. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Én azóta nem félek a haláltól amióta olvastam a klinikai halálból felélesztettek tapasztalatait! Ott az is benne van, hogy mindenki addig él, amíg szükség van rá, és nincsenek véletlenek.
2009. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Erik.-.vagyok válasza:
A legtöbb ember nem körültekintő sajnos erre próbálj figyelni hogyha jön mögötted valaki hosszútávon fuss be egy boltba ha zöldre vált a lámpa akkor is nézz körül mer még nappal is vannak részegek ha ezekre figyelsz semmi bajod sem lesz
2020. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!